политика

В Украине отмечается День танкиста

9 сентября 2018
09:55
880
Поделиться:

Секретарь СНБО Украины Александр Турчинов поздравил украинских танкистов с профессиональным праздником.

"Горжусь вашими преданностью и героизмом в деле служения Украинскому народу! Отдельное уважение тем, кто, не теряя веры в Победу, сражается с врагом сегодня на Востоке нашего государства, ежедневно рискует жизнью, выполняя боевые задачи", - отмечено в поздравлении Турчинова.

Шановні воїни-танкісти! Дорогі ветерани танкових військ і працівники танкобудівної галузі України!

Щиро вітаю вас з професійним святом!

Танкові війська - особлива гордість Збройних Сил України, символ нашої незламної могутності та бойового потенціалу. Танкіст – не тільки професія, - це героїчне покликання справжніх чоловіків із залізним характером. Ви завжди напоготові дати відсіч ворогу та захистити країну! Від початку російської агресії танкісти мужньо і непохитно відбивають ворожі наступи на Сході України, вміло обороняють бойові позиції, діють сміливо, рішуче і професійно, демонструючи блискучий бойовий вишкіл і продовжуючи найкращі традиції українського війська.

Пишаюся вашими відданістю та героїзмом у справі служіння Українському народові! Окрема шана тим, хто, не втрачаючи віри у Перемогу, б’ється з ворогом сьогодні на Сході нашої держави, щодня ризикує життям, виконуючи бойові завдання.

У цей день ми схиляємо голови перед пам’яттю героїв - танкістів, які віддали своє життя в боротьбі за мир та свободу України. Вічна їм слава!

Щиро дякую кожному з вас за сумлінну ратну працю, мужність та героїзм! Вірю, що ви й надалі будете успішно захищати рідну землю!

Ми також вшановуємо самовіддану працю та геніальну творчість вчених, конструкторів, інженерів і працівників української танкобудівної галузі. По праву пишаємося досягненнями у створенні найсучасніших бойових машин. Завдяки вашій невтомній та звитяжній праці Українська держава в авангарді світового танкобудування.

Дорогі друзі, бажаю вам титанічної сили, непохитної стійкості та міцного, як броня, здоров'я. Миру вам та вашим сім'ям!

Нехай і надалі високий професіоналізм танкістів і танкобудівників залишається запорукою зміцнення національної безпеки України!

Успіхів вам і наснаги, тепла вашим оселям, любові рідних, підтримки друзів, витримки у напружених буднях, добра та щасливої долі.

Нехай Господь буде завжди з вами і з вашими близькими!

Слава Україні!

Слава танкістам!


Теги: турчинов

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0010650157928467 [2] => 0.10686111450195 )