общество

В Нацгвардии стартовали масштабные соревнования среди снайперов со всей Украины (фото)

11 сентября 2018
21:14
1443
Поделиться:

Под Киевом открылся четвёртый открытый чемпионат Национальной гвардии Украины среди снайперских пар. В течение 4 дней более полусотни участников соревнований померяются силами в выполнении упражнений полицейской и военной тематики, днем и ночью, продемонстрируют свои навыки в ориентировании в лесу, будут выполнять комплексные упражнения по тактике. На завершающем этапе спецназовцы сойдутся в «снайперской дуэли», пишет пресс-служба НГУ.

Усі учасники чемпіонату знаходяться в рівних умовах. Кожна вправа та її особливості доводяться за 5 хвилин до виконання. У такому випадку для досягнення високого результату військовослужбовець має швидко орієнтуватись, які поправки вносити, щоб уразити мішень точно в ціль.

Головна особливість снайперських змагань в тому, що куля має влучити в чітко визначене місце на мішені діаметром 15-22 міліметрів. Вправи виконуються на дистанціях від 100 до 800 метрів. Усі учасники змагання стріляють зі своєї штатної зброї.

«Щороку ми намагаємось підвищувати організацію чемпіонату до змагань світового рівня, що проводяться в Чехії. Цього року за звання найкращого змагаються снайперські пари підрозділів спеціального призначення всіх структурних підрозділів Нацгвардії та інших військових формувань і правоохоронних органів України», - розповів головний суддя змагань полковник Олександр Філіпов.

Цьогоріч за золоті нагороди гвардійської якості змагаються 28 команд, з яких 19 представляють Національну гвардію, всі решта Збройні сили України, Національну поліцію України, Державну прикордонну служби України.

«З Національною гвардією ми давно і тісно співпрацюємо. У цьому турнірі ми беремо участь вже третій рік поспіль. Кожен раз організація змагань проходить на дуже високому рівні. Снайперська школа Національної гвардії – це найкраще, що зараз є в Україні, тому гвардійці мають дуже високий рівень підготовки. Для нас важлива участь в цих змаганнях, тому що тут ми отримуємо новий досвід роботи в полі за військовою тематикою. А наш козир вправи поліцейської тематики – це робота в », - поділився своїми спостереженнями боєць спецпідрозділу Національної поліції України «КОРД».

Відкритий чемпіонат НГУ серед снайперських пар триватиме до 14 вересня. Найкращі снайпери будуть оцінюватись як в особистому, так і командному заліках, а також в номінації «Снайперська дуель».

Змагання серед снайперів започатковані в Нацгвардії у 2014 році. Необхідність їх проведення викликана потребою підняття рівня снайперської майстерності, а також вивчення передового досвіду з підготовки снайперських пар підрозділів спеціального призначення інших військових формувань та правоохоронних органів.

фото Андрія Некрасова


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+EnterЗолоте
Леонид ЛОГВИНЕНКО
Важкий вибір
А. ВЕРТИЙ
Аура языка
Александр КИРШ
Питання в тому – яка ціна?
Андрій ЦАПЛІЄНКО

13 октября 2019
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00087308883666992 [2] => 0.18461298942566 )