общество

Ко Дню рождения Второй Галицкой бригады гвардейцы придумали яркие флешмобы (видео)

День создания 2 Галицкой бригады Западного ОТО Национальной гвардии Украины военнослужащие отпраздновали зрелищными флешмобами в городах, где дислоцируются подразделения бригады. Об этом сообщает пресс-служба НГУ:

У Львові, Тернополі та Ужгороді на центральних площах гвардійці продемонстрували містянам та гостям вправність у володінні зброєю, шаблями та прийоми рукопашного бою. Кілька місяців хлопці ретельно готувались аби вразити людей, своєю вправністю.

«Коли я навчався у Національній академії Національної гвардії України, то багато часу провів за тренуваннями з карабіном, – розповідає військовослужбовець бригади старший лейтенант Євгеній Боднар. – І ось до дня створення частини у нас виникла ідея навчити особовий склад тим навичкам, які маю. Понад два місяці ми тренувалися і результат перевершив усі наші очікування».

На площі міст підтримати гвардійців прийшли сотні людей. Окрім виступів гвардійців, у Львові на містян чекав і концерт військового оркестру 2 Галицької бригади Національної гвардії України під керівництвом військового диригента старшого лейтенанта Романа Вовка.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-каналПодтверждено:  
311
Болеет:  
297
Выздоровело:  
6
Умерло:  
8

Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0010190010070801 [2] => 0.16552591323853 )