политика

Турчинов и основатель Jigsaw договорились о сотрудничестве в сфере киберзащиты во время избирательных кампаний в Украине

14 сентября 2018
21:30
814
Поделиться:

Секретарь Совета национальной безопасности и обороны Украины Александр Турчинов и основатель, исполнительный директор компании Jigsaw Джаред Коэн на встрече в Киеве обсудили вопросы кибернетической и информационной агрессии России, а также опыт американских и украинских специалистов в сфере киберзащиты.

Об этом сообщает пресс-служба СНБО:

О. Турчинов зазначив, що за досить стислий термін Україна значно посилила свої спроможності у питаннях кіберзахисту, та, за оцінкою експертів, досягла в цьому напрямку рівня багатьох країн Європейського Союзу. Водночас Секретар РНБО України додав, "що багато питань ще залишаються невирішеними, а тому необхідно ще багато зробити для забезпечення надійного кіберзахисту країни". "Тому Україна зацікавлена в активній співпраці в цьому питанні з нашими стратегічними партнерами", - сказав він.

Своєю чергою, Дж. Коен зазначив, що інформаційні та кібератаки РФ спрямовані "в трьох напрямках" - на схід України, де тривають військові дії, на внутрішню дестабілізацію нашої країни, руйнацію її політичної системи і компрометацію прозорих та чесних виборів, а також на дискредитацію репутації України у світі. "Це мотивувало нас приїхати сюди", - сказав він.

Дж. Коен також розповів про досвід безпекових структур США в питаннях протидії інформаційним фейкам та нові програмні розробки в цьому напрямку.

Сторони домовилися про системну співпрацю в питаннях забезпечення кіберзахисту та протидії інформаційній агресії, зокрема, зовнішньому втручанню під час проведення президентської та парламентської виборчих кампаній.


Теги: Турчинов

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.000823974609375 [2] => 0.12390995025635 )