политика

В Украине стартуют учения пограничников "Западная крепость" (фото)

18 сентября 2018
11:59
876
Поделиться:

Об этом сообщает Госпогранслужба Украины:

Державна прикордонна служба розпочинає комплексні навчання «Західна фортеця», в ході яких буде перевірено бойову готовність підрозділів, їх злагодженість та відпрацьовано різні сценарії реагування на нестандартні ситуації на державному кордоні.

Зараз перевірка стану бойової готовності вже триває в загонах Західного регіонального управління Держприкордонслужби. Дана робота дозволить більш змістовно скорегувати хід навчань у відповідності до отриманих результатів. Серед основних пріоритетів, на які звертає увагу група Адміністрації Державної прикордонної служби України, є професійна та бойова підготовка особового складу і підрозділів. Крім того, комісія аналізує рівень укомплектованості офіцерським складом органів Західного регіонального управління, порядок добору, підготовки і призначення особового складу на посади та проходження ними військової служби.

В рамках навчань, активна фаза яких розпочнеться 19 вересня, передбачено як теоретичні заняття на базі Кінологічного навчального центру, так і практичні навчання у пунктах пропуску та на ділянках державного кордону. До заходу залучаються резерви Західного регіонального управління, кінологічні підрозділи та окремі сили прикордонних комендатур швидкого реагування. Також під час навчань буде уточнено взаємодію із іншими правоохоронними органами та порядок спільних дій.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

загрузка...

загрузка...

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.0014288425445557 [2] => 0.18310594558716 )