общество

Национальная академия НГУ развивается и расширяется

18 сентября 2018
12:13
781
Поделиться:

Заместитель командующего Национальной гвардии Украины по работе с личным составом генерал-лейтенант Ярослав Сподар осмотрел учебно-материальную базу Академии НГУ в Харькове. Особое внимание он обратил на строительство и ремонт объектов, предназначенных для обучения будущих офицеров, отмечает пресс-служба НГУ:

«Для високої професійної підготовки офіцерів Нацгвардії, ми повинні забезпечити їх якісне навчання та підготовку в Академії. Саме тут, всі курсанти, а в майбутньому офіцери отримують необхідну базу знань та навичок, які будуть практично застосовувати у військах. І я бачу, як напрямок підготовки майбутніх офіцерів в Національній академії не стоїть на місці і постійно прогресує», - зазначив генерал-лейтенант Ярослав Сподар.

Начальник Національної академії генерал-лейтенант Сергій Соколовський доповів про результати робіт, зроблених в поточному році, та плани на найближчий час. Загалом, на сьогодні в Академії, проводиться ремонт двох корпусів. Капітальне будівництво надасть змогу розширити навчальні потужності в пункті постійної дислокації та збільшити кількість аудиторій для проведення теоретичної та практичної підготовки.

«Національна гвардія зараз знаходиться на етапі реформування і найшвидше на всі зміни мають реагувати саме навчальні підрозділи. Це дозволить нам отримувати випускників, які володіють сучасними та актуальними знаннями і навиками. Робота в цьому напрямку ведеться і з кожним навчальним днем темпи мають зростати», - наголосив генерал-лейтенант Ярослав Сподар.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+EnterЗолоте
Леонид ЛОГВИНЕНКО
Важкий вибір
А. ВЕРТИЙ
Аура языка
Александр КИРШ
Питання в тому – яка ціна?
Андрій ЦАПЛІЄНКО

Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0012240409851074 [2] => 0.19254207611084 )