В Нововолынске официально презентовали сервисный центр МВД нового образца

19 сентября 2018
16:17
542
Поделиться:

Бывший МРЭО превратился в инновационный центр формата Open Space, где гражданам в помещении без перегородок предоставляют услуги по регистрации авто, выдаче и замены водительского удостоверения, выдаче справок о несудимости.

Об этом сообщает пресс-служба МВД:

«Це вже другий сервісний центр МВС нового зразка в регіоні. Ми раді, що в результаті реформування маємо позитивні відгуки від населення. Якість і доступність послуг-пріоритети Стратегії розвитку системи МВС до 2020 року. Відповідно до цього ми не зупинятимемося на досягнутому та рухатимемося далі» ‑ зазначив начальник Регіонального сервісного центру МВС у Волинській області Олександр Малашко.

Сервісний центр МВС у Нововолинську запрацював офіційно ще 29 серпня. По сьогодні, 19 вересня, було надано 716 послуг з видачі посвідчень водія, реєстрації транспортних засобів та ін.

Центр обладнаний електронною чергою, сучасною інформаційною системою та планшетом для оцінки якості обслуговування. Працює банківська установа безпосередньо в приміщенні сервісного центру МВС, передбачений дитячий куточок для найменших відвідувачів та зона буккросингу. На території функціонує зарядна станція для електромобілів. На дворі для відвідувачів встановлені лави із сонячними батареями та виходами для підзарядки телефонів.

Центр є показовим приміщенням інклюзивності державної структури - тут передбачені усі необхідні умови отримання послуг для людей з обмеженими можливостями: кнопка виклику адміністратора, зручні заїзди, паркувальні місця та інші зручності.


Теги: полиция

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

загрузка...

комментарии
загрузка...

19 февраля 2019
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.0013740062713623 [2] => 0.17920088768005 )