общество

Мнение: ВСУ возвращаются даже не в "совок", а еще дальше...

21 сентября 2018
21:22
2091
Поделиться:

Уволенный с военной службе сержант Вадим Рудь рассказал о проблемах в армии. Уроженец Винницы Вадим Рудь ушел на войну добровольцем в 2014 году, отслужил за 4 года 3 контракта - в Национальной гвардии, 131-м отдельном разведывательном батальоне ВСУ и 95-й десантно-штурмовой бригаде. Последний контракт в ДШВ закончился у него в сентябре 2018-го.

Знаєте яке саме популярне слово в нашій аж занадто реформованій армії? Ні, не “Здоров’ябажаю”. Це слово “Нєї**от”. Слово просте і милозвучне для вуха іноземця. Нє-*-б**т. Красота для філолога.
Взагалі то наша армія тримається на 3 “китах”:

Показуха. Тотальна і безжалостна, як наше ДШВ. Показуха в усьому - від столовки до параду. Нєі**от шо в столовці 250 чоловік траванулось. Зато коли приїхала знімальна група - зафігачим 3 страви на вибір. За який кошт банкет? Та нє***от. А давай парад зафігачим (до речі толк в ньому є, але це інша стаття).

Бюрократія. Тотальна і не знаюча жалю, як наша Арта. Бюрократія в усьому - на кожен папірець треба не менше 3х папірців. Знаєте скільки потрібно папірців, щоб провести планову стрілянину з автомата? 10-12 на кожного, повторюю, кожного В/С. Скільки треба папірців, щоб отримати запасні частини? 6-7. Ітак в усьому. Без бумажки ти букашка а з бумашкой чіловєк.

Статут ЗСУ. ця книжка написана в середині 60х для армії країни, якої вже 27 років не існує. 27 років. Не існує. Вона безжальна, як наше ССО. Там взагалі немає статті про професійну армію. Зато є куча статей як за**ати солдата дебільними нарядами. Хто знає для чого потрібен Черговий роти? Яка ефективність того, що коли він стоїть і охороняє КЗЗ? А я скажу - нульова. Такий наряд - щоб за**ати солдата. В статуті він записаний - і нєї**от. І таких нарядів там овер до**я.

За**ть В/С можна ще тупорилими нарадами до 20 00. А потім все переграти на слідуючий день на нараді в 10 00. Наради, то окрема тема для статті. То взагалі повний треш і угар.

Чи повертається наша Армія в совок? Ні. Вона повертається в царські часи. Де ахфіцер - це біла кость, а піджаки нища каста. Хоча ця війна доказала навпаки. Охфіцери-розвідники випускаються і не знають як в групі ходить. Зато знають шо тра ходить з планшетами. Ні не електроними а совковими. Артилеристи не знають для чого бусоль. Піхота не знає ТТХ техніки. Їх просто там такому не вчать - бо є совкова програма. А нє***от - на місці навчаться.

На полігоні щось В/С навчать? Ха і ще раз ха. Полігон існує, для показухи і щоб за**ть В/С. Вбити тєхніку хреновим, розведеним 20 раз горючим. Бо техніці вже 30 років. Вона ламається, а запчастин немає, хоча всі рапортують зовсім протилежне. Лампочок на фар нема, бо нема виробництва, до мотора нема - бо треба мати донора. А ремонтувати треба, за що? А нєї***от. От і скидуються В/С зарплатою.

Прийшов з ООС і хочеш відпочить з сім’єю? Нє***от. Пи**уй в дурацкі наряди.

Хочеш вищу посаду? Нє***от, бо в учебку на сержантів черга в рік.

Плюс в нашій армії один: ЗП, яка приходить періодично і без запізнень.
В мене є чітка відчуття, що наші високі чини взагалі не знають для чого їм контрачі. Взагалі.

ПС: Багатьох речей, тих що я описав нема в 131 баті та інших маленьких підрозділах. Їх там просто виживають.


Теги: армия

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

загрузка...

комментарии
загрузка...

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.001060962677002 [2] => 0.12389492988586 )