Политика

Тука жестко высказался о ситуации с венгерским дипломатом в Украине

23 сентября 2018
11:04
1825
Поделиться:

Консул Венгрии в Украине грубо нарушает нормы поведения и должен быть наказан за это.

Об этом на своей странице в соцсети заявил замминистра по вопросам временно оккупированных территорий и внутренне перемещенных лиц Георгий Тука:

Угорські паспорти. Ой!
1. Невже лише зараз дізнались? Кілька місяців тому я казав про «повзучу сепаратизацію» на Закарпатті. Навіть, мачо Москаль обіцяв мені «дать в морду». Оце і вся реакція з боку влади. Пустий пшик і повна імпотенція: ані припинити безлад, ані дати в морду.
2. Чи висилати консула? Є сумніви?! Дипломат грубо порушує норми поведінки і має бути покараним за це! Годі загравати з угорською владою, яка публічно брутально зневажає Закони України! Усвідомлюючи порушення Закону, влада Угорщини не вибачилась, не запропонувала пошуку шляху до порозуміння. Угорська влада почала, фактично, шантажувати Україну. Реакція на дії шантажисту має бути однозначною: всі дипломатичні установи, які діють на території України мають дотримуватись українського законодавства!
3. ВРУ, врешті-решт, зобов‘язана розродитись і прийняти законний механізм реагування держави на такі дії громадян! Замовчування призводить лише до погіршення ситуації. Ми вже маємо багато прикладів з власної історії, які свідчать про те, що замовчування владою тієї чи іншої проблеми призводить лише до виникнення чергової кризи: Крим (в якому багато років роздавались російськи паспорти), «бурштинова народна республіка», «євробляхи», «блокада ім Семенченка», «русские голуби мира»... Імпотентна позиція влади призводить до неминучого погіршення стану БЕЗПЕКИ ДЕРЖАВИ!

Напомним, 19 сентября было опубликовано видео, на котором жителям Закарпатья выдают венгерские паспорта в консульстве Венгрии в Берегово. При этом им говорят, чтобы они скрывали факт получения венгерского гражданства от властей Украины.


Теги: Венгрия

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00073790550231934 [2] => 0.024739027023315 )