общество

В зоне ООС инструкторы Нацгвардии продемонстрировали задержание вооруженных путинских пособников

24 сентября 2018
22:04
1301
Поделиться:

На территории проведения операции Объединенных сил прошли занятия с инструкторами по отработке совместных действий во время службы на блокпостах для личного состава Национальной гвардии, Национальной полиции и Вооруженных сил Украины из состава Объединенных сил.

Об этом сообщает пресс-служба НГУ:

«Досвідчені інструктори Національної гвардії України, які брали участь у міжнародних навчаннях, поділилися досвідом міжнародних колег, ознайомивши присутніх із порядком та особливостями пропуску громадян та транспортних засобів через стаціонарний блокпост. Продемонстрували на практиці порядок дій військовослужбовців на стаціонарному блокпосту під час затримання громадян, які підозрюються у причетності до незаконних збройних формувань, з вилученням у останніх зброї», - розповідає заступник командувача Об’єднаних сил із питань застосування сил і засобів НГУ генерал-майор Олег Гарчу.

Інструктор від Національної гвардії розповів, що вони відпрацьовували перевірку транспортного засобу і затримання підозрюваних за небезпечного сценарію так званого «червоного коду» – коли є інформація, що в транспортному засобі є озброєні злочинці. Це саме та ситуація, коли, військовослужбовцям дозволяється застосовувати вогнепальну зброю згідно із законом – у випадку, коли є пряма загроза їхньому життю та здоров’ю. За сценарієм, гвардійці затримують громадян, які за інформацією із бази даних, підозрювані як учасники незаконних збройних формувань.

Командувач Об'єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв керував процесом і акцентував для всіх присутніх силовиків, що перше і основне у їх роботі – виконувати все згідно із законодавством України і ретельно виконувати свої обов’язки.

Представники Нацполіції ознайомили учасників занять з діями особового складу мобільного блокпосту під час перевірки громадян та транспортних засобів за інформаційно-аналітичними базами даних Національної поліції України. Військовослужбовців Військової служби правопорядку ознайомили з особливостями перевірки військовослужбовців та військової техніки, які перетинають блокпости в районі проведення операції об’єднаних сил, а також тих, які переміщуються за її межі.

Такі спільні заняття дозволяють усім учасникам операції Обєднаних сил, що виконують завдання на блокпостах, знати особливості роботи колег із інших відомств і покращувати співпрацю, що може стати ключовою у надзвичайній ситуації або бойовій обстановці.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

загрузка...

комментарии
загрузка...

19 февраля 2019
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00098085403442383 [2] => 0.14942693710327 )