политика

В Нью-Йорке открылась 73-я сессия Генассамблеи ООН

25 сентября 2018
17:30
880
Поделиться:

В Нью-Йорке началась 73 сессия Генеральной Ассамблеи ООН. Украинскую делегацию традиционно возглавляет Президент Петр Порошенко.

Кроме ключевого выступления с трибуны ООН, которое состоится в среду, у Порошенко будет на полях Ассамблеи много двусторонних встреч с лидерами европейских стран, стран Африки и Азии, другими высокопоставленными лицами, украинской диаспорой.

Об этом в Facebook написала вице-спикер Рады Ирина Геращенко.

По ее словам, Порошенко также примет участие в конференции высокого уровня по вопросам миротворчества.

"Планируются в эти несколько дней и другие важные мероприятия, которые пока пусть остаются определенной интригой", - отметила Геращенко.

Очевидно, що основною проблематикою всіх виступів і зустрічей Прнщидента буде безпекова і гуманітарна ситуація на Донбасі і в Криму, перспективи введення миротворчої місії на на Донбас. На двосторонніх зустрічах особлива увага приділятиметься активізації торгово- економічного співробітництва.

Відкриваючи 73 сесію Генасамблеіі , Генсек ООН Антоніо Гуттереш нагадав, що рівно 70 років була прийнята декларації з прав людини, але й сьогодні фундаментальні права людини потребують захисту, а світ потерпає від війн і конфліктів. Особливу увагу у виступі також він приділив проблемам зміни клімату і ризикам, пов‘язаним з технічним проривом. Провнонсував, що у вересні наступного року пройде самміт , присвячений проблемам змін клімату.

За багаторічною традицією першим в списку ораторів - президент Бразилії. І відразу за ним- президент США Дональд Трамп.

P. S. Я ці дні також працюю в складі української делегації як уповноважена Президента з питань мирного врегулювання на Донбасі.


Теги: оон

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

загрузка...

комментарии
загрузка...

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.0010440349578857 [2] => 0.063400983810425 )