происшествия

Аброськин: появилась надежда на раскрытие убийства судьи Трофимова

26 сентября 2018
13:35
1166
Поделиться:

Первый заместитель Главы Нацполиции Вячеслав Аброськин заявил о прогрессе в деле об убийстве судьи Фрунзенского райсуда Харькова Владимира Трофимова, которого вместе с семьей обезглавили в 2012 году. Об этом сообщает пресс-служба МВД:

"З'явилася інформація, що дає надію на розкриття справи про вбивство судді Трофимова. За кордоном затримані деякі особи і ми отримали відомості про їх можливу причетність до цієї справи. Ми виїжджали в ту країну, працювали з цими особами, дещо знаємо, але заявити, що вже на прямому шляху до розкриття, поки не можу. За інформацією, якою володіємо, мотив вбивства, швидше за все, - службовий, пов'язаний з діяльністю Трофимова як судді", - повідомив В'ячеслав Аброськін.

Нагадаємо, 15 грудня 2012 року в Харкові знайшли вбитим і обезголовленим суддю районного суду Володимира Трофимова. Трьох членів його сім'ї - дружину, сина і співмешканку сина - спіткала та ж доля. Пізніше стало відомо, що вбивці забрали з собою відрізані частини тіла. Слідство розглядало в якості основної версії вбивства судді та членів його сім'ї в Харкові заволодіння колекцією монет.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter#FreeMarkiv (фото)
Арсен АВАКОВ
Золоте
Леонид ЛОГВИНЕНКО
Важкий вибір
А. ВЕРТИЙ

Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00096797943115234 [2] => 0.10160708427429 )