Политика

В Минобороны рассказали о "сухопутной составляющей" учений Козацька воля - 2018

30 сентября 2018
16:05
1158
Поделиться:

Об этом сообщает сайт Минобороны:

Сухопутні війська Збройних Сил України на цих навчаннях виконували весь спектр завдань, які на них покладаються.

Органи управління Сухопутних військ виконували завдання у ролі органів управління відповідних оперативно-стратегічних, оперативних та оперативно-тактичних угруповань військ (сил). Управління військами здійснювалось як зі стаціонарних, так і з рухомих пунктів управління. Для проведення практичних заходів були задіяні 100% полігонів Сухопутних військ. Завдання відпрацьовувались в єдиній системі з діями інших видів та окремих родів військ Збройних Сил України.

Окремими питаннями, які відпрацьовувались на навчаннях були управління всією (в масштабах України) системою територіальної оборони, підготовки резервів та відновлення боєздатності військових частин.

Ці навчання стали наймасштабнішими за всю історію Збройних Сил України. Військові частини перекидались з Заходу на Схід, з Півночі на Південь, виконуючи в різних регіонах різнопланові завдання. Так, бригада армійської авіації після льотних тактичних навчань на Рівненському полігоні, вже наступної доби висаджувала підрозділи Десантно-штурмових військ в горах на території Закарпаття, а через добу, здійснивши перебазування, підтримувала Десантно-штурмові війська на Півдні.
Крім того, навчання передбачали застосування військових частин різних видів та окремих родів військ в єдиній системі. Так, військові частини ППО Сухопутних військ виконували всі завдання в єдиній системі ППО України спільно з військовими частинами Повітряних та Військово-Морських Сил, військові частини ракетних військ і артилерії забезпечували вогневу підтримку дій морського угрупування на Азовському морі та виконували завдання в інтересах інших угрупувань військ.

За словами Командувача Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-полковника Сергія Попко: по завершенні основних заходів стратегічного командно-штабного навчання «Козацька воля 2018» в рамках комплексу навчань «Спека – 2018» можна вже зробити деякі висновки. А саме: Результатом навчань стало підвищення спроможності органів управління здійснювати управління угрупуваннями військ та резервами в ході оборонної та контрнаступальної операцій, перегрупування з одних оперативних напрямків на інші, веденні стабілізаційних дій та територіальної оборони; а військові частини, які залучались до практичних дій в ході навчань, отримали практику виконання всього спектру бойових завдань.

Командувач Сухопутних військ Збройних Сил України подякував всьому особовому складу Сухопутних військ, який приймав участь в навчанні, за витримку, ініціативу, високі професійні якості.


Теги: армия

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00089883804321289 [2] => 0.12044191360474 )