экономика

Армейцы заплатили более полумиллиона грн за нанесенный вред экологии Черкасской области

12 октября 2018
08:24
787
Поделиться:

Об этом сообщает пресс-служба военной прокуратуры:

Військова прокуратура Центрального регіону України постійно вживає заходи представницького характеру у сфері дотримання вимог природоохоронного законодавства з боку підрозділів Збройних Сил України та інших військових формувань.

Так, 11.10.2018 господарським судом Черкаської області розглянуто позов військового прокурора Черкаського гарнізону Центрального регіону України до однієї з військових частин, дислокованих у Черкаській області про стягнення збитків, заподіяних військовиками навколишньому природному середовищу. Позов було заявлено в інтересах держави в особі Державної екологічної інспекції у Черкаській області.

Установлено, що службовими особами вказаної військової частини не вживались заходи щодо запобігання негативному і екологонебезпечному впливу на земельні ділянки військового містечка, внаслідок чого допущено їх засмічення. В результаті цього, за даними екологів навколишньому природному середовищу спричинені збитки на суму 595 тисяч гривень.

 
 
В ході судового розгляду службовими особами військової частини вжито відповідні заходи та добровільно усунуто зазначені порушення екологічного законодавства, про що свідчать висновки Державної екологічної інспекції у Черкаській області.


Теги: армия

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+EnterЗолоте
Леонид ЛОГВИНЕНКО
Важкий вибір
А. ВЕРТИЙ
Аура языка
Александр КИРШ
Питання в тому – яка ціна?
Андрій ЦАПЛІЄНКО

Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00099706649780273 [2] => 0.17920303344727 )