новости

Як знайти роботу в Польщі

12 октября 2018
14:30
1250
Поделиться:

На правах рекламы

Багато хто з наших співвітчизників і не тільки мріє знайти за кордоном пристойну роботу з високою зарплатнею. Якщо говорити конкретно про українців, однією із найбільш популярних країн, у якій шукає щастя величезна кількість людей– це, звичайно, Польща. Вона знаходиться безпосередньо за кордоном із західними областями, що дуже близько, а тому зручно.

Більшість тих, хто шукає роботу в Польщі, прекрасно знає варіанти, а саме – можна діяти самостійно, або ж скористатись послугами відповідних спеціалізованих кадрових агентств. У першому випадку ви маєте шанс непогано заощадити (за словами фахівців, в основному сума коливається від сотні до декількох сотень євро), адже такі агентства обов’язково візьмуть свій відсоток за роботу. З другої сторони, скориставшись послугами фахівців, ви у значній мірі підвищуєте шанси на успіх. Вам буде підібрано дійсно реальні вакансії в Польщі, а також ви майже стовідсотково будете захищені від махінацій шахраїв. Знайти актуальні вакансії можна тут.

Резюме – необхідна річ при пошуку роботи за кордоном

Незалежно від того, який саме шлях ви обрали, і використовуєте для цього інтернет, у будь-якому разі необхідно буде складати резюме. Цей документ можна порівняти із візитівкою, тільки у більш розширеному форматі.

Саме тут ви вказуєте таку особисті дані, як:

  • контактна інформація;
  • особиста фотографія;
  • знання іноземної мови або мов;
  • рівень володіння комп’ютером, інтернетом, а також конкретними програмами;
  • наявність водійського посвідчення;
  • місця і стаж попередніх робіт і т. д.

Шукаючи роботу в Польщі, за порадою спеціалістів, бажано не надсилати резюме з однаковим текстом до всіх потенційних місць працевлаштування. Перед цим дуже уважно перечитайте, які основні вимоги вимагаються від кандидата, і просто підкресліть усі переваги, що могли б його зацікавити.
Окрім цього, не надсилайте резюме лише із досягненнями. Ні в якому разі не треба забувати і про свої обов’язки. Саме відштовхуючись від цього, роботодавцю буде значно легше прийняти позитивне для вас рішення.

Не нагромаджуйте резюме зайвою інформацією, наприклад такою, як сімейний стан, хобі і навіть датою народження. Що стосується фотографії, краще всього зробити її на білому фоні з використанням професійної фотографічної техніки. Ні в якому разі не розміщуйте фото з якого-небудь святкування або відпочинку. Краще зовсім не використовувати фото, ніж зробити невдале.

Іще один важливий момент! Мало хто знає, що у Польщі дуже прискіпливо ставляться до захисту особистої інформації, тому надзвичайно виграшним ходом з вашого боку буде вказання про згоду на обробку персональних даних.

Перед безпосереднім надсиланням резюме дайте його знайомому, щоб він зміг оцінити все, так би мовити, свіжим поглядом, і в разі чого, вказав на присутні недоліки.

Без яких документів неможливо влаштуватись на легальній основі?

Перед тим, як шукати роботу в Польщі, необхідно підготовити деякі папери, адже без них по закону вас не має права взяти ні один працедавець:

  1. Робочу польську візу.
  2. Договір із роботодавцем у підписаному вигляді.
  3. Дозвіл на роботу (у тому числі сезонну), підтверджений відповідними органами.

Відповідно до усього вищесказаного, видно, що знайти підходяще місце праці можна декількома способами. Це залежить від багатьох факторів, починаючи від типу вашого характеру, і закінчуючи фінансовим положенням. Однак, незалежно від усього цього, підібрати підходящу вакансію цілком реально, в тому числі і на легальній основі. Не дарма ж українці, а також громадяни з багатьох інших країн віддають перевагу саме Польщі.

Стаття підготовлена на основі матеріалів сайту https://worksol.com.ua/

delta = Array ( [1] => 0.00068402290344238 [2] => 0.035813093185425 )