Общество

Во Львове вместо "русского дома" открыли "Дом воина"

13 октября 2018
17:40
1309
Поделиться:

Сегодня, 13 октября, в рамках празднования Дня Защитника Украины, на улице Короленко во Львове открыли «Дом воина».

В здании бывшего Русского культурного центра совместными усилиями власти и общественности создали ячейку для АТОвцив и участников ООС, сообщает пресс-служба местной госадминистрации:

В урочистому відкритті взяв участь голова Львівської ОДА Олег Синютка.

«Сьогодні, ми тішимося і радіємо, але насправді відбувається той процес, що повинен відбуватись. Усе повертається тим, кому воно належить. Разом із поверненням нашої церкви, утвердженням нашої мови та зміцненням нашої армії, Україна буде міцною та квітучою державою. У нашій історії багато звитяжних боїв, наша правда наша воля і наше майбутнє у наших руках, все залежить від нас. Те, що ми можемо робити - ми робимо, те, про що ми мріємо - ми крок за кроком втілимо в життя. Українці мають розвиватися на своїй землі. Ми будуємо велику державу великого народу», - зазначив Олег Синютка.

"Сьогодні день, коли ми можемо відзначити свою маленьку львівську перемогу, адже нам вдалось зробити будинок воїна, попри усі труднощі. Ми досягли перемогу тут, і ми досягнемо її і на сході. Разом у спільній боротьбі ми зможемо все», - зазначив представник Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО Володимир Шамрай.

Під час відкриття присутні могли побачити українських захисників у формі часів Короля Данила, Козацтва, Українських Січових Стрільців, Української Галицької Армії, Української народної республіки та Української повстанської армії, а також форму сучасних військовослужбовців - Майданівців та учасників Антитерористичної операції.


Теги: армия

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00079798698425293 [2] => 0.14428210258484 )