общество

Военная прокуратура: доказательств надлежащего качества минометов "Молот" пока нет

8 ноября 2018
19:02
940
Поделиться:

Об этом говорится в сообщении военной прокуратуры Центрального региона Украины:

07.11.2018 в засобах масової інформації розповсюджено інформацію щодо нібито відсутності у органів досудового розслідування зауважень до технічного стану мінометів «Молот» та установлення факту, що головною причиною їх вибухів є подвійне заряджання та порушення порядку проведення стрільб особовим складом.

 
У зв’язку з цим військова прокуратура Центрального регіону України вважає за необхідне ще раз наголосити на тому, що на даний час триває проведення Київським науково-дослідним інститутом судових експертиз Міністерства юстиції України комплексної судової експертизи, в рамках якої перевіряється технічний стан мінометів, відповідність їх тактико-технічним характеристикам, що заявлені заводом-виробником та можливість їх безпечного використання під час бойових дій.
 
На даний час, до отримання відповідних висновків експертів, підстав стверджувати про належну якість міномету «Молот» немає.

Військова прокуратура Київського гарнізону розслідує кримінальне провадження за фактом неналежного виконання своїх обов’язків військовими службовими особами 1285 Головного військового представництва Міністерства оборони України під час виконання державного контракту, що призвело до закупівлі за бюджетні кошти неякісних мінометів М 120-15 «Молот». Триває комплексна cудова експертиза, в рамках якої перевіряється технічний стан вказаних мінометів, відповідність їх тактико-технічним характеристикам, що заявлені заводом-виробником та можливість їх безпечного використання під час бойових дій.

 
 
Крім цього, Державною аудиторською службою проводиться аудит щодо раціонального використання бюджетних коштів Міністерством оборони України. Також досудовим розслідуванням відпрацьовуються суб’єкти господарювання, які залучалися заводом-виробником до виконання робіт, на предмет фіктивності та завищення їх обсягів або вартості.

Напомним, миномет "Молот" неоднократно взрывался на полигонах воинских частей ВСУ, унося жизни бойцов. При этом, в самих ВСУ всю вину пытаются свалить на "ошибки" тех, кто и погиб из-за взрывов миномета.


Теги: Молот

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+EnterЗолоте
Леонид ЛОГВИНЕНКО
Важкий вибір
А. ВЕРТИЙ
Аура языка
Александр КИРШ
Питання в тому – яка ціна?
Андрій ЦАПЛІЄНКО

16 октября 2019
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00081992149353027 [2] => 0.071751832962036 )