общество

Академия Национальной гвардии активно расширяет сотрудничество с жандармерией Франции

8 ноября 2018
14:39
634
Поделиться:

Национальную академию Национальной гвардии Украины посетил атташе по правоохранительным вопросам Посольства Французской республики в Украине полковник Жан-Люк Ломон. Целью встречи было обсуждение дальнейших направлений сотрудничества, отмечает пресс-служба ведомства.

Начальник Національної академії Національної гвардії України генерал-лейтенант Сергій Соколовський акцентував увагу на важливості розширення співпраці з представниками Французької Жандармерії.

«З цього навчального року ми започатковуємо співробітництво між школою Національної Жандармерії Франції та нашим навчальним закладом, і це завдяки підтримці з Вашої сторони. Ми маємо велике бажання поглиблювати нашу співпрацю, реалізовувати спільні міжнародні проекти в галузі обміну досвідом. Таке співробітництво принесе користь нашим державам», - зазначив генерал-лейтенант Сергій Соколовський.

До того ж, начальник Академії наголосив, що на базі навчального закладу та Київському факультеті, крім вивчення курсантами іноземних мов, вже другий рік поспіль проводиться інтенсивний курс з вивчення французької мови для офіцерів з військових частин Нацгвардії.

Протягом зустрічі, присутні обговорили ряд актуальних питань, а саме: візит начальника Академії до школи Жандармерії Франції (м. Мелен), обмін курсантами Академії і школи Жандармерії та навчання офіцерів у Франції.

«Це вже п’ятий мій візит до Національної академії. І я поставив за мету не менше, ніж два рази на рік відвідувати Ваш навчальний заклад. Така регулярність означає, що між нашими країнами проводиться плідна робота. З нашого боку ми завжди відкриті до залучення Національної гвардії України та Академії до різних заходів і зараз ми виходимо на більш активну фазу співпраці», - зазначив полковник Жан-Люк Ломон.

Аташе з правоохоронних питань Франції наголосив, що французька сторона наступного року готова прийняти на навчання трьох офіцерів, за умови достатнього рівня їх мовної підготовки.

Після зустрічі з командуванням Академії, полковник Жан-Люк Ломон зустрівся з курсантами, викладачами та офіцерами інтенсивного курсу, з метою обговорення актуальності вивчення мов в наш час.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0010910034179688 [2] => 0.13490200042725 )