общество

Прибывший в Украину локомотив General Electric отправился в первый рейс (фото, видео)

8 ноября 2018
19:48
1109
Поделиться:

Сегодня, 8 ноября 2018 года, начались испытания на Укрзализныце первого тепловоза американской компании General Electric - ТЕ33АС Тризуб.

Об этом сообщили в пресс-службе Крюковского вагоностроительного завода.

Він уперше самостійно виїхав за ворота Крюківського вагонобудівного заводу, де тривало кінцеве складання локомотива, і прибув на залізничну станцію Крюків-на-Дніпрі.

Начальник станції Костянтин Барсков доповів про готовність до відправлення. Прозвучало обов’язкове оголошення: «На Кременчук відправляється вантажний поїзд. Будьте уважні і обережні!» Локомотив досить легко, як відзначили присутні залізничники, рушив з місця состав з 48 навантажених вагонів, загальною вагою 4,5 тисяч тонн! Далі маршрут поїзда пролягає до станції Ромодан.

У випробуваннях беруть участь машиністи Придніпровської залізниці, а також фахівці КВБЗ, General Electric, Українського науково-дослідного інституту вагонобудування, щоб у дорозі відслідковувати роботу всіх систем локомотива.

Нагадаємо, що на Крюківському вагонобудівному заводі знаходяться уже 15 локомотивів General Electric. Усі вони в роботі на різних стадіях готовності. Остання партія з 7 тепловозів прибула на підприємство 30 жовтня.

Наступні 15 машин з 30, передбачених договором, доставлятимуть в Україну партіями по 5 штук протягом наступних кількох місяців.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+EnterЗолоте
Леонид ЛОГВИНЕНКО
Важкий вибір
А. ВЕРТИЙ
Аура языка
Александр КИРШ
Питання в тому – яка ціна?
Андрій ЦАПЛІЄНКО

Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0010859966278076 [2] => 0.058676958084106 )