общество

Сегодня День Украинской письменности и языка

9 ноября 2018
08:04
674
Поделиться:

Сегодня в Украине отмечается День украинской письменности и языка.

Традиционно, 9 ноября, в день памяти Преподобного Нестора-Летописца отмечается День украинской письменности и языка. Он учрежден согласно Указу Президента №124 / 97 от 6.11.1997 г.

В этот день традиционно проходит радиодиктант национального единства.

Сегодня в Харькове, в 11:00, в Большой химической аудитории Харьковского национального университета им. В.Каразина для всех желающих состоится такой диктант.

Он займет примерно 20 минут, будет состоять из 100-120 слов, и не будет содержать авторских знаков или противоречивых орфограмм.

Суспільний мовник UA: Харків запрошує усіх охочих написати радіодиктант разом із UA: Українське радіо. Харків.

Найбільший мовний флешмоб.

Для всіх, хто знає і любить, або тільки вчить українську. Радіодиктант — це не тільки випробування грамотності, це відчуття спорідненості.

Коли:

9 листопада, п'ятниця, 11:00

Де:

Національний університет ім. Каразіна (пл. Свободи, 4), центральний корпус, Велика хімічна аудиторія: права сторона, 10 поверх.

Вхід вільний, відвідувачів скеровуватимуть волонтери.

При собі мати:

аркуш паперу та ручку.

Диктант триває 20 хвилин, текст щороку оригінальний, створюється спеціально: він складається із 100-120 слів і не містить авторських знаків чи суперечливих орфограм.

Усі охочі зможуть надіслати диктант для перевірки: звичайною або електронною поштою на адресу Українського радіо. Або ж дочекатися оприлюднення тексту і знайти помилки (або переконатися у бездоганній грамотності) самостійно. Диктанти після перевірки не повертаються і "оцінки" не оголошуються. Проте іспитники, які не зробили жодної помилки, отримують винагороду.

Українська - це модно!

Приходьте до університету, занурюйтеся в студентську атмосферу у великій аудиторії-амфітеатрі або синхронізуйтеся з іншими іспитниками віддалено: вмикайте Українське радіо і пишіть диктант вдома чи на роботі.


Теги: язык

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

загрузка...

загрузка...

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.0011589527130127 [2] => 0.098494052886963 )