политика

Срочники ВСУ приняли присягу

20 ноября 2018
18:14
853
Поделиться:

Об этом сообщает пресс-служба Минобороны:

У 184-му Навчальному центрі Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулись урочисті заходи з нагоди прийняття військовослужбовцями строкової служби призову «Осінь — 2018» Військової присяги на вірність українському народові.

До військового містечка «Базове» 184-го Навчального центру привітати військових з цією урочистою подією прибули їх рідні та близькі, а також керівництво органів місцевої влади та самоврядування, військові капелани 184-го Навчального центру та представники силових структур.

Впродовж місяця до складання Присяги, військовослужбовці проходили інтенсивний курс первинної військової підготовки. Під професійним керівництвом досвідчених командирів та інструкторів вони опанували вогневу, тактичну та інженерну підготовку, а також засвоїли базові навички з тактичної медицини.

У своїй промові ТВО начальника 184-го Навчального центру полковник Руслан Гораш зазначив, що в строю пліч-о-пліч стоять юнаки з усієї України: кожен 5-й — мешканець Донеччини, кожен 9-й — львів’янин, кожен 10-й — з Дніпра та Луганщини і це лише крихітна частина тих міст, з яких прибули майбутні захисники нашої держави. Офіцер запевнив, що під час служби юнаків навчатимуть лише висококваліфіковані офіцери та інструктори, використовуючи при цьому потужну та сучасну навчально-матеріальну базу.

Після привітань гостей свята, освячення молодого поповнення відбулось проходження військовослужбовців Центру урочистим маршем, а завершилися урочистості дефіле військового оркестру.

До слова, це перший цьогорічний ритуал складання Військової присяги строковиками осіннього призову. Згодом, усе молоде поповнення, яке потрапить до 184-го Навчального центру присягне на вірність українському народові. А після закінчення тримісячної фахової підготовки, вони будуть скеровані до військових частин Збройних Сил України.


Теги: армия

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+EnterЗолоте
Леонид ЛОГВИНЕНКО
Важкий вибір
А. ВЕРТИЙ
Аура языка
Александр КИРШ
Питання в тому – яка ціна?
Андрій ЦАПЛІЄНКО

Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0020959377288818 [2] => 0.20449805259705 )