общество

Полиция Украины и Испании будут развивать совместные проекты для борьбы с киберпреступностью

20 ноября 2018
15:14
628
Поделиться:

О развитии совместных киберпроектов и обменом опытом в сфере противодействия киберпреступности говорилось сегодня, 20 ноября, во время встречи главы Нацполиции Украины Сергея Князева с начальником Департамента международного сотрудничества Министерства внутренних дел Испании Карлосом Васкесом.

Об этом сообщает пресс-служба МВД:

За словами Сергія Князєва, правоохоронці Іспанії виявили зацікавленість досвідом української поліції у протидії кіберзлочинам. Зокрема, йдеться про документування та збір доказової бази відносно осіб, які скоюють такі злочини. Відтак під час зустрічі сторони обговорили можливість подальшого співробітництва.

«Для нас це новий важливий напрямок співпраці з Іспанією. Думаю, ця спільна робота буде плідною та ефективною. Ми зможемо поділитися своїми напрацюваннями та познайомитися з напрацюваннями наших іспанських колег», – повідомив очільник Нацполіції.

За словами глави української поліції, найближчим часом заплановано візит керівника поліції Іспанії до України, під час якого буде розглянуто можливість підписання спільного меморандуму про співпрацю. Крім того, заплановано обмін делегаціями фахівців поліцейських структур двох держав.

Нагадаємо, раніше поліція України та Іспанії домовились про підписання меморандуму про співпрацю. Також оперативники поліції ознайомилися з досвідом роботи іспанських колег у протидії наркозлочинності.


Теги: полиция

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

загрузка...

загрузка...

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00098609924316406 [2] => 0.16574597358704 )