общество

Кинологи харьковской полиции приступили к патрулированию аэропорта

29 ноября 2018
19:51
975
Поделиться:

Об этом говорится в сообщении пресс-службы ГУ НП в Харьковской области:

Під час заходів поліцейські зі спеціальними собаками з пошуку наркотичних засобів відпрацьовують будівлю та прилеглу територію.

Заходи проводяться з метою охорони правопорядку та безпеки громадян, а також направлені на виявлення осіб, які намагаються незаконно перевозити в схованках багажу наркотичні засоби, психотропні речовини, їх аналоги та прекурсори.

Правоохоронці вживатимуть усіх необхідних заходів, щоб не допустити використання наркоділками авіаперевезень для відправки наркозасобів та їх ввезення на територію Харківщини.

Нагадаємо, 22 листопада в Міжнародному аеропорту «Харків» відбулася нарада між керівниками Управління протидії наркозлочинності, кінологічного центру ГУНП в Харківській області, патрульної поліції, представниками митних підрозділів, Державної прикордонної служби разом з адміністрацією та службою безпеки аеропорту. Під час неї були обговорені питання щодо спільної взаємодії служб та організації патрулювання аеропорту з урахуванням розподілу функцій та можливостей кожного підрозділу.


Теги: кинологи

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+EnterЗолоте
Леонид ЛОГВИНЕНКО
Важкий вибір
А. ВЕРТИЙ
Аура языка
Александр КИРШ
Питання в тому – яка ціна?
Андрій ЦАПЛІЄНКО

Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00098204612731934 [2] => 0.05122184753418 )