здоровье

В условиях военного положения носители ВИЧ будут бесперебойно получать необходимые препараты

1 декабря 2018
15:22
606
Поделиться:

Об этом говорится в сообщении пресс-службы Центра общественного здоровья МОЗ Украины:

Послуги у сфері громадського здоров’я в умовах воєнного стану повинні залишатися незмінними. Населення отримуватиме усі необхідні послуги у штатному режимі. Зокрема, в закладах охорони здоров’я можна зробити щеплення проти інфекційних хвороб згідно з Календарем, отримати препарати для лікування туберкульозу та ВІЛ-інфекції, замісної підтримувальної терапії, консультації щодо профілактики неінфекційних хвороб, в лабораторних центрах замовити та провести відповідні лабораторні та інструментальні дослідження.

«Ми піклуємося про здоров’я населення, тому виступаємо в ролі координуючого та організаційно-методичного центру на випадок виникнення надзвичайних подій у сфері громадського здоров’я (епідемій, спалахів, масових отруєнь невідомими речовинами). Центр громадського здоров’я готовий тісно співпрацювати з обласними держадміністраціями, органами місцевого самоврядування та лабораторними центрами 10 областей, в яких введено воєнний стан. Ми надаватимемо необхідні консультації, експертну допомогу та оновлюватимемо актуальну інформацію про санітарно-епідемічну ситуацію», – зазначив Генеральний директор Центру громадського здоров’я МОЗ України Володимир Курпіта.

Відповідно до листа Міністерства охорони здоров’я України, для забезпечення епідемічного благополуччя на територіях, на яких введено воєнний стан, посилюється моніторинг за станом навколишнього середовища, і в рамках єдиної державної системи цивільного захисту об’єкти приводяться у повну готовність.

Зокрема, в структурі Центру громадського здоров’я забезпечено посилений режим роботи відділу з реагування на надзвичайні події та ММСП (міжнародні медико-санітарні правила).


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter#FreeMarkiv (фото)
Арсен АВАКОВ
Золоте
Леонид ЛОГВИНЕНКО
Важкий вибір
А. ВЕРТИЙ

Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00098896026611328 [2] => 0.052979946136475 )