общество

Более 3 тыс. молодых гвардейцев присягнули на верность народу Украины (фото, видео)

2 декабря 2018
15:04
1269
Поделиться:

В эти выходные по всей стране приняли присягу на верность украинскому народу около 3000 военнослужащих срочной службы и почти 200 контрактников Национальной гвардии Украины.

К этому времени молодые воины-гвардейцы прошли первичную подготовку, получили практические и теоретические знания и навыки, необходимые для выполнения служебных обязанностей.

На военном ритуале присутствовали родители, родные и близкие новобранцев. А приветствовали воинов их близкие, командиры и сослуживцы.

А в Ивано-Франковской воинской части после официальных мероприятий солдат учебного сбора Александр Тымчук признался своей девушке в любви и предложил ей руку и сердце.

«Это было неожиданно. Видела такое, но чтобы это случилось со мной? Конечно очень рада. Желаю всем девушкам пережить такие приятные ощущения», - поделилась своими впечатлениями девушка Александра Ярослава.

Ребята не скрывают и гордятся тем, что их для службы отобрала именно Национальная гвардия Украины, сообщает пресс-служба ведомства:

Вони амбітні та сміливі, а об’єднує їх всіх любов до рідної країни. Ці юнаки та дівчата встали в один стрій зі сильними та мужніми захисниками Вітчизни, долучившись до великої гвардійської родини. Після прийняття військової присяги вони із честю будуть нести службу у столиці та Київщині.

«Військовослужбовці, які сьогодні присягнули на вірність українському народові у цей нелегкий для країни час справжні герої. Більшість з них добровільно прийшли до військового комісаріату та вважають це своїм громадським обов’язком. Патріотами не завжди народжуються, ними стають. Цей дух жаги до перемоги є у кожного гвардійця», – розповів командир Першої Президентської бригади полковник Володимир Мусієнко.Після складання присяги, військові схилили голови, віддаючи шану загиблим побратимам покладанням квітів та хвилиною мовчання. А капелани військових частин благословили гвардійців на подальшу службу.

Цього річ представниці чарівної половини людства також поповнили лави Нацгвардії. Дехто з них кардинально змінив своє життя заради своїх чоловіків. Як, наприклад, це зробили солдати Руслана та Оксана, які вирішили таким чином підтримати своїх коханих захисників.

Розділити важливу мить прибули родичі та близькі військовослужбовців. Вітали гостей та військових концертними програмами, наприклад, у вишгородській бригаді пройшов виступ Спеціального батальйону почесної варти. Військові продемонстрували стройовий вишкіл та майстерність виконання прийомів з шаблею та карабіном.

Після урочистостей гвардійці пройшли урочистим маршем. Попереду у них багато роботи, адже не проста це справа Батьківщину захищати.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


Подтверждено:  
1 961 956 
+8 940
Болеет:  
421 837 
-3 502
Выздоровело:  
1 499 752 
+12 075
Умерло:  
40 367 
+367
Привито:  
462 791 
+12 144

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00070619583129883 [2] => 0.20278406143188 )