общество

В первую построенную казарму улучшенного типа заселились контрактники ВСУ

7 декабря 2018
08:02
860
Поделиться:

Об этом говорится в сообщении Министерства обороны Украины:

У День Збройних Сил України 125 військовослужбовців-контрактників, які проходять службу у 184 Навчальному центрі Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, заселилися до першої новозбудованої казарми покращеного типу, що за рівнем організації побуту не поступаються кращим європейським зразкам.

Приміщення складно назвати казармою. Двоповерхова простора будівля. Система помешкань – блочного типу: на дві кімнати по 5 чоловік розрахований власний санвузол, окремо на поверсі кухня з євроремонтом, кімната де можна прати та сушити речі.

– Для солдатів, котрі ще нещодавно захищали незалежність на Сході нашої держави сучасні та затишні кімнати неподалік місця служби – справжній подарунок, – говорить командир навчальної артилерійської частини полковник Юрій Тищенко.

Для жінок-військовослужбовців передбачені окремі житлові «блоки». Умовами проживання дівчата у військових одностроях задоволені. Тут проживання і усі комунальні послуги оплачує держава. Єдині зміни, які хочуть внести у дизайн нової оселі – покласти додаткові килимки на підлогу та купити вазонки з квітами.

Відзначити новосілля разом з підлеглими вирішив начальник Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного генерал-лейтенант Павло Ткачук. За спільним кавуванням він привітав підлеглих і побажав благополучного життя у новій оселі.


Теги: армия

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

загрузка...

загрузка...

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.0010230541229248 [2] => 0.17189407348633 )