политика

В воздушном командовании "Запад" начались сборы оперативного резерва первой очереди

7 декабря 2018
08:28
890
Поделиться:

Об этом говорится в сообщении Минобороны Украины:

В повітряному командуванні «Захід» розпочалися збори оперативного резерву першої черги, під час яких резервісти не лише перевірять себе, а й удосконалюватимуть професійні навички. Понад сотня бійців братиме участь в навчальних зборах.

Головною метою зборів є перевірка готовності мобілізаційного резерву у випадку необхідності доукомплектування бойових підрозділів зі складу оперативного резерву першої черги та відновлення навченості тих, чиї посади визначають боєздатність.

Напередодні військові з бойовим досвідом були оповіщені та викликані до військкоматів. Під час формування команд резервістів ознайомили з основними положеннями законодавства з питань тилового, фінансового, соціального забезпечення та порядку проходження зборів.

На базі військових частин повітряного командування «Захід» розгорнуто пункти прийому особового складу та залучено кращих фахівців за напрямками програми підготовки.

Протягом 20 днів, викликані з резерву військові проходитимуть всі етапи військової підготовки, підвищуватимуть рівень індивідуальної та фахової підготовки, зокрема відновлюватимуть базовий рівень знань.

Крім того, для військовозобов’язаних створено відповідні побутові умови розміщення задля якісної підготовки.

Варто зазначити, що основними пріоритетами підготовки резерву є формування спроможностей резервістів щодо виконання завдань та відповідність змісту підготовки завданням, які визначені військовим частинам.

— Щоб дати відсіч збройній агресії, потрібно своєчасно та ретельно підготувати людські резерви. Заходи плануємо завершити так, щоб надати можливість усім військовозобов’язаним повернутися до своїх домівок напередодні католицького Різдва та зустріти його в родинному колі, — зазначив начальник відділу персоналу — заступник начальника штабу полковник Ігор Мацюк.


Теги: армия

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

загрузка...

загрузка...

23 мая 2019
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00096917152404785 [2] => 0.16374516487122 )