общество

Молодым солдатам рассказали о перспективах карьерного роста в Нацгвардии

7 декабря 2018
09:02
580
Поделиться:

В 3 оперативной бригаде НГУ прошла встреча молодого пополнения, которое недавно приняло присягу, с главными старшинами военной части 3017 и Восточного территориального управления Национальной гвардии Украины, отмечает пресс-служба части:

Під час зустрічі було обговорено перспективи розвитку професійного сержантського і старшинського складу для військовослужбовців, які у подальшому збираються перейти на контрактну форму служби та мають можливість самостійно обрати сержантську посаду.

«Для військовослужбовця, який має на меті розвиватися як професіонал військової справи, в Національній гвардії України є всі перспективи розвитку. Після підписання контракту, в нього є можливість навчатися, покращувати свій професійний рівень та зростати кар’єрно. Цьому сприяє концепція розвитку професійного сержантського і старшинського складу», — зазначив головний старшина Східного територіального управління НГУ старший прапорщик Максим Кісельов.

Після проходження базової підготовки, і як мінімум одного року служби, у солдата контрактника вже є можливість отримати наступне військове звання та еквівалентну за рівнем відповідальності посаду. З рекомендації вищого командування успішне просування по службі є можливим, головне бажання у солдата.

Можливість не тільки вирішення соціально-побутових питань, а й кар’єрного зросту, серед гвардійців молодого поповнення, є мотивуючим фактором в бажанні перейти на контрактну форму служби. В свою чергу, Національна гвардія забезпечує всі умови для професійного зростання особового складу.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

загрузка...

загрузка...

21 мая 2019
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00080180168151855 [2] => 0.11974787712097 )