Фриз рассказала, чем будет заниматься Министерство по делам ветеранов

7 декабря 2018
13:51
492
Поделиться:

Соответствующий пост появился на странице чиновницы в соцсети:

В рамках години уряду в парламенті презентувала народним депутатам наш погляд на майбутню діяльність міністерства та прозвітувала про хід його створення.
Отже за 15 днів після призначення було ухвалено постанову на засіданні Уряду про створення міністерства. Отримано реєстрацію в Мін’юсті.Розпочато роботу з погодження положення про діяльність Міністерства.
Вже зараз ми звернулись до міжнародних партнерів з пропозицією розглянути нашу презентацію щодо створення єдиного державного реєстру та платформи «Е-Ветеран» як самостійних проектів, також почали проводити зустрічі з громадськими організаціями ветеранів для налагодження комунікації. Розпочали консультації з державними банками щодо розробки програм підтримки бізнесу ветеранів, звернулись до Першого віце-премєра Степана Кубіва щодо аналізу діючих державних програм з метою врахування інтересів та спроможностей ветеранів. Було розпочато процес створення консультативно-дорадчого органу Міністерства Ради ветеранів, головою якого обрано Володимира Лагуту. Ретельно опрацьовуємо дорожню мапу нашої подальшої діяльності згідно власних наробок та врахуванням іноземного досвіду.

Щодо напрямків діяльності. По-перше це створення стратегії по забезпеченню прав ветеранів та надання відповідних державних послуг. Ми маємо російсько-український конфлікт на Сході України і це може означати, що кількість ветеранів буде зростати. Ми маємо повністю бути готовими до будь-якого розвитку подій. Держава має розглядати різні сценарії розвитку подій, щоб оперативно відреагувати на потреби населення. Довгостроковий горизонт планування вкрай важливий сьогодні в даній сфері.

По-друге, це вшанування пам'яті та співпраця з громадськістю. Ми маємо вибудувати живу систему взаємодії по лінії громадянське суспільство - влада. Також ми не маємо допустити забуття наших героїв, які поклали своє життя за незалежність України. Не можна також допустити ситуації, коли пам'ять ветеранів буде зневажена тим чи іншим чином.

По-третє, це проведення аналітичної роботи щодо реальної кількості ветеранів та створення для їх потреб відповідних електронних сервісів. На цьому я детальніше зупинюсь трохи пізніше.

По-четверте, це питання соціальної підтримки ветеранів. Запити суспільства мають повністю відповідати тим пільгам та гарантіям, які надає ветеранам держава. Система соціальної підтримки має працювати чітко як годинник без будь-яких збоїв і бути максимально клієнтоорієнтована.

По-п’яте, це питання медичного забезпечення, яке стоїть сьогодні дуже гостро. Сюди ми включаємо також психологічну підтримку та реабілітацію ветеранів, а також членів їх сімей. Є сьогодні багато наробок по співпраці з вітчизняними та іноземними партнерами. Сподіваюсь на конкретні результати в даному напрямку.

Також звернулась до колег депутатів не прикриватись у майбутні рік виборів заслугами ветеранів задля підвищення власних рейтингів та спекулювати на їх проблемних питаннях. Ветерани все це розуміють, а тому й зневажають політиків. Це популістичне використання ветеранів лише знижує статус ветеранів та нивілюють відношення до них в суспільстві.

А загалом, ми повністю відкриті до співпраці і очікуємо на розуміння та допомогу парламенту.


Теги: АТО

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

загрузка...

загрузка...

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00081086158752441 [2] => 0.12441086769104 )