происшествия

На Харьковщине подполковник отсудил "тепленькое" место в военкомате (фото)

10 декабря 2018
10:33
2551
Поделиться:

На Харьковщине вернули в Чугуевский РВК подполковника, подчиненного которого поймали на взятке.

Харьковский суд признал понижение подполковника по службе незаконным и восстановил его в должности военного комиссара Чугуевского РВК.

Об этом говорится в постановлении Харьковского апелляционного административного суда от 22 ноября, передает Depo.Харьков.

Суд розглянув позов підполковника, екс-військового комісара Чугуївського районного військового комісаріату до Харківського обласного військового комісаріату, військової частини А1314 (Оперативне командування "Схід"), Командування Сухопутних військ Збройних Сил України.

Зокрема, чоловік вимагав визнати протиправним і скасувати накази вказаних структур про пониження його в посаді, наказ про призначення його старшим оперативним черговим у 53 Окремій мехбригаді, вимагав анулювати запис про накладення дисциплінарного стягнення "пониження в посаді" в службовій картці та поновити на посаді військового комісара Чугуївського РВК.

Суд встановив, що підполковник із вересня 2016 року обіймав посаду військового комісара Чугуївського об'єднаного районного військового комісаріату. Чоловік перебував у відпустці з 11 грудня 2017 по 27 січня 2018 року, після чого проходив лікування.

У час його відсутності Харківський облвійськкомат призначив перевірку діяльності Чугуївського РВК з 4 по 6 січня 2018 року (причина – викриття на хабарі посадовця Чугуївського РВК – ред.). Комісія виявила низку порушень у діяльності РВК та констатувала "часткове зниження спроможності виконання завдань за призначенням", про що було складено акт.

Перевірки іншого рівня та службові розслідування також встановили порушення та рекомендували понизити у посаді військового комісара Чугуївського РВК.

Вивчивши матеріали справи, суд задовольнив апеляцію підполковника, визнав протиправними і скасував низку наказів про пониження у службі та переведення на посаду до 53 Окремої механізованої бригади. Крім цього, відповідний запис про пониження у посаді буде анульований у особовій картці військовослужбовця. Чоловіка поновлено на посаді військового комісара Чугуївського РВК.

Як повідомляв Depo.Харків, капітан ЗСУ, підлеглий начальника Чугуївського РВК, який відновився на службі, 4 грудня 2017 року став тимчасово виконувачем обов'язків заступника військового комісара - начальником відділення комплектування.

3 січня 2018 року капітан у своєму кабінеті отримав від призовника 700 дол. (еквівалент 19,6 тис. грн) за вплив на медичну комісію, яка мала би визнати чоловіка непридатним до військової служби у мирний час.

Обвинувачений і прокурор уклали угоду про визнання винуватості, яку затвердив суд. Суд ухвалив визнати капітана винним і призначити йому покарання у виді штрафу в розмірі 25,5 тис. грн, а також додаткове покарання – позбавлення права обіймати посади, пов'язані із виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій в органах військового управління строком на 2 роки.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
Подтверждено:  
49 043 
+543
Болеет:  
26 078 
+203
Выздоровело:  
21 703 
+327
Умерло:  
1 262 
+13

Сегодня
6 июля 2020
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0010790824890137 [2] => 0.14581108093262 )