культура

Гвардейцы в зоне ООС приняли участие в "Офицерском балу" (фото, видео)

10 декабря 2018
14:31
1488
Поделиться:

Об этом Главному сообщили в пресс-службе Восточного теруправления НГУ:

Живі скульптури. Світло різних кольорів. Оркестр. Десятки пар, які кружляли залом у полонезі, вальсі та польці. Дами – у вечірніх сукнях. Кавалери у військових одностроях. Саме таким запам’ятався цьогорічний офіцерський бал. Пари готувалися до свого виступу ретельно та заздалегідь.

«Для мене велика честь, що мені надали змогу взяти участь у другому офіцерському балі на Донеччині. Танцюю з дівчиною з місцевого танцювального колективу. Вона займається танцями на професійному рівні. Ми з нею познайомились на тренуванні. Готувались про три-чотири рази на тиждень», – поділився старший лейтенант Костянтин Світайло.

Бал пройшов під егідою командування Операції об’єднаних сил та керівництва Донецької облдержадміністрації. Відтак, на присутніх чекали також вітальні промови та нагороди. При чому отримували останні не лише військовослужбовці Збройних сил України, а й Національної гвардії, Державної прикордонної служби. Загалом були запрошені офіцери всіх підрозділів, які несуть службу в Донецькій області, а також почесні гості. Серед присутніх було багато сімейних пар, деякі з дітьми.

«Війна не вщухає вже п’ятий рік поспіль. Але має бути місце і для миру в серці кожного офіцера. Я щиро дякую за надану можливість відчути подих миру та спокою на мирній території Донецької області», – заявив командувач Операції об’єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв.

«Останні роки показали, що найнадійнішим союзником українського народу є його власна армія. Тільки завдяки їй Україна має можливість мирно жити та розвиватися, будувати нове життя», – додав заступник голови Донецької облдержадміністрації Ігор Стокоз.

У рамках балу також пройшов традиційний благодійний аукціон, лотами якого стали роботи дітей Донеччини. Зібрані кошти підуть на обладнання для військових медиків. Організатори сподіваються, що подібні бали стануть доброю традицією.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0008552074432373 [2] => 0.15743803977966 )