общество

Академия Нацгвардии внедряет в учебные программы опыт коллег из Канады (фото)

11 декабря 2018
18:02
989
Поделиться:

В Национальную академию Национальной гвардии Украины прибыл советник НГУ от Канадской оперативно-тактической группы в Украине майор Кори Анхорн. Он провел обсуждение и анализ эффективности проведенного курса на базе Академии «Порядок действий при управлении войсками и штабные процедуры НАТО», отмечает пресс-служба учебного заведения:

«Важливість цих навчань полягає й у тому, що викладачі Академії Нацгвардії стали першими, хто взяв участь у подібних курсах. Вони отримали інформацію, якою зможуть ділитися з іншими, і зважаючи на те, що Національна академія Національної гвардії України є важливим навчальним закладом, вони зможуть передавати інформацію курсантам. Вважаю, що проходження курсів відкриє для нас можливості вивести Національну гвардію України на новий рівень», - зазначив перший заступник начальника Академії з навчально-методичної та наукової роботи полковник Олександр Морозов.

Нагадаємо, що в Академії в жовтні пройшли тритижневі курси за участю інструкторів місії UNIFIER Збройних сил Канади. Курс був спрямований на вивчення питань порядку дій при управлінні військами та штабних процесів НАТО.

«Я радий знову бачити всіх, хто був присутній на попередньому курсі. Я хотів з вами зустрітися та дізнатися, чи взагалі вдалося впровадити ті знання, що надали вам фахівці з Канади в сферу підготовки майбутніх офіцерів, чи були вони корисними. Для мене важливо почути ваші відверті відгуки та пропозиції щодо проведених курсів, щоб внести корективи під час розробки наступних. Ми робимо перші кроки в цьому напрямку і нам буде важко, тому мені важлива ваша підтримка та допомога»,– звернувся до присутніх майор Корі Анхорн.

Під час зустрічі учасники курсу зазначили, що набуті знання та навички вдалося імплементувати у навчальні програми курсантів усіх спеціальностей. Особливо, що стосується читання карт та нанесення тактичних знаків на карту. Слід зазначити, що на кафедрі тактики вже розроблені навчальні стенди з урахуванням тієї інформації, що викладалась офіцерам Академії під час курсів.

«Національна гвардія України швидкими темпами прямує вперед. А Національна академія – одне із найбільш професійних місць у Нацгвардії. Я хочу допомогти вам якнайкраще підготувати майбутніх офіцерів. Наше спільне завдання – допомогти Україні залишатися суверенною, безпечною та стабільною державою», – додав Корі Анхорн.

Наприкінці зустрічі представник Канади ознайомив викладачів Академії з курсами, які розроблені для військовослужбовців Національної гвардії. Один з яких розпочнеться вже в січні наступного року у навчальному центрі у місті Золочів.

Після обговорення майор Корі Анхорн разом з керівництвом навчального закладу оглянули існуючі лінгафонні аудиторії та обговорили можливості створення нової, для вивчення французької мови.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


Подтверждено:  
191 671 
+3 565
Болеет:  
102 711 
+1 820
Выздоровело:  
85 133 
+1 675
Умерло:  
3 827 
+70

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.0010149478912354 [2] => 0.26245307922363 )