общество

Аваков провел встречу с главой Международного Комитета Красного Креста в Украине

11 декабря 2018
15:51
772
Поделиться:

Сегодня, 11 декабря, министр внутренних дел Арсен Аваков провел встречу с главой Международного Комитета Красного Креста (МККК) в Украине Аланом Эшлимана.

Во время встречи стороны обсудили гуманитарную и ситуацию с безопасностью на востоке страны, а также вопросы дальнейшего сотрудничества МККК со структурными подразделениями МВД.

Об этом говорится в сообщении МВД Украины:

«Червоний Хрест надає вагому гуманітарну допомогу постраждалим людям на Донбасі, у відновленні пошкодженої інфраструктури та розмінуванні території. Ми цінуємо, що у нас є чітке взаєморозуміння і розраховуємо на подальшу підтримку і практичну допомогу», ‑ сказав Арсен Аваков.

Міністр внутрішніх справ запросив спеціалістів Комітету долучитися у межах своєї компетенції до процесу підготовки фахівців Єдиної системи авіаційної безпеки та цивільного захисту МВС.

Нагадаємо, раніше МВС та Міжнародний Комітет Червоного Хреста домовилися про налагодження взаємодії в контексті пошуку безвісти зниклих осіб, розшуку, збиранні та ідентифікації людських останків. А також про проведення тренінгів для ДСНС, Держприкордонслужби, Нацгвардії та Нацполіції стосовно розмінування територій.


Теги: Аваков

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter
Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0011100769042969 [2] => 0.082515001296997 )