политика

В Государственной пограничной службе Украины начались сборы резервистов (фото)

13 декабря 2018
11:39
991
Поделиться:

С целью реализации мероприятий военного положения в начале декабря по всей Украине начались сборы резервистов силовых структур. Государственная пограничная служба Украины также спланировала и впервые провела соответствующие мероприятия, отмечает пресс-служба ведомства:

З 11 грудня в Головному центрі підготовки особового складу Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота стартували збори резервістів. Чоловіки віком від 25 до 50 прибули до Навчального центру із усіх куточків України. На початку бійці отримали необхідне речове майно, пройшли стройовий та медичний огляд.

У перший день зборів офіцери-психологи визначили морально-психологічний стан прибулих, провели адаптаційну бесіду та аутотренінг для подолання стресових ситуацій.

У свою чергу начальник Головного центру підготовки особового складу Дмитро Коцеруба довів до новоприбулих загальну інформацію про діяльність прикордонного відомства України та порядок проведення зборів.

Під час курсу підготовки резервісти отримають необхідні знання та навички із загальновійськових та прикордонних дисциплін. В подальшому ці знання можуть бути застосовані ними резервістами на практиці, під час виконання службово-бойових завдань з охорони державного кордону. Програма підготовки включає такі предмети, як тактика прикордонної служби, тактико-спеціальна підготовка, загальна тактика і вогнева підготовка, а також тактична медицина та особиста безпека й застосування сили.

За підсумками підготовки учасникам зборів будуть вручені відповідні свідоцтва.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter
Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.001007080078125 [2] => 2.2069690227509 )