общество

"На службу в Нацгвардию попала с пятого раза" - история кикбоксерки, которая стала гранатометчицей

14 декабря 2018
16:46
796
Поделиться:

В Национальной гвардии Украины, теперь для женщин открыты почти все специальности. Если раньше женщины проходили службу преимущественно на должностях медиков, связистов, бухгалтеров, делопроизводителей и поваров, то теперь они могут быть водителями, гранатометчиками, пулеметчиками, снайперами, кинологами. Гранатометчицей Калиновского полка имени Ивана Богуна служит Анастасия Чмихало, рассказывает пресс-служба НГУ:

Дівчина місяць тому стала військовослужбовцем Національної гвардії. Вона уже встигла привернути увагу до себе під час показових виступів новобранців після церемонії прийняття присяги. Анастасія стала першою дівчиною, яка брала участь у таких виступах – досі виступали тільки хлопці.

Під час цих виступів нацгвардійці демонстрували прийоми рукопашного бою, володіння зброєю, давали відсіч умовним хуліганам. Разом з хлопцями Анастасія показала зв’язку прийомів зі зброєю, а потім доволі невимушено «розправилася» з трьома нападниками, чим викликала неабиякий захват у глядачів.

«Я десять років займалася кікбоксингом, – відкриває секрет своєї вправності під час показових виступів Анастасія. – Кинула заняття на скрипці у музичній школі і записалася у секцію кікбоксингу. Моїм тренером був Вадим Дармороз. У юнацькому віці була чемпіонкою України, навчалася у спортивному ліцеї, закінчила факультет фізичного виховання педагогічного університету, брала участь у боях без правил. Фізичні навантаження, що є у військовій частині, для мене зовсім не складні, я навіть радію з того, що фізпідготовка у нас щодня.

Анастасія кілька разів робила спроби піти на службу, але щоразу їй відмовляли. Вийшло аж з п’ятої спроби.

Ще кілька місяців тому Анастасія працювала у Польщі. Але власник підприємства почав згортати виробництво. І вона вирішила, що якщо так доля складається, то повернеться в Україну і спробує підписати контракт на військову службу.

Виробництво у Польщі закрилося, я повернулася в Україну, а через кілька днів після повернення мені зателефонували з військової частини і запросили на службу. Видно, тут знали про моє бажання, – розповідає новоспечена гранатометниця.

Така, здавалось би, незвична для дівчини військова спеціальність зовсім не страшить Анастасію. Вона, загартована спортом, готова до випробувань і фізичних навантажень.

"У мене весь час було прагнення стати військовою, ніде більше я себе поки не бачу", – каже дівчина.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


Подтверждено:  
184 734 
+3 497
Болеет:  
99 359 
+1 665
Выздоровело:  
81 670 
+1 769
Умерло:  
3 705 
+63

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00090312957763672 [2] => 0.19792222976685 )