общество

Не облавами, а мотивацией и пояснениями: в Нацгвардии рассказали о методах работы с молодежью (фото)

14 декабря 2018
20:35
1101
Поделиться:

Пока в сети не первый год украинцы публикуют видео облав, которые на молодежь устраивают сотрудники военкоматов, представители Национальной гвардии Украины занимаются разъяснительной работой и популяризируют ее рассказами о службе, инфографикой о достижениях и видеороликами о Национальной гвардии.

У Полтаві цього тижня військовослужбовці військової частини 3052 розповідали про Національну гвардію старшокласникам спільно з працівниками поліції та за підтримки міського центру зайнятості, роз’яснивши перспективи навчання в Національній академії та особливості зростання по службі.

Необхідність популяризації служби в лавах Національної гвардії України – це не тільки наше першочергове завдання «Наш обов’язок виховати справжніх захисників Батьківщини» - зауважив майор Віталій Стороженко.

У Кременчуці ж гвардійці завітали до випускного класу Кременчуцького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою. Ліцеїстам показали відеосюжети про навчання, учбово-бойову та службову підготовку, побутові умови проживання курсантів та можливості в подальшому займатися науковою діяльністю, підвищувати військову кваліфікацію за кордоном.

У Києві, Дніпрі, Одесі, Харкові та Львові про службу за контрактом у лавах Національної гвардії України, а також у військовому резерві, спільно з військовими частинами оперативно-територіальних об’єднань інформує відділ комплектування.

Протягом тижня відділ провів 40 заходів та робочих зустрічей з представниками місцевих органів самоврядування. Заходи проходили у міських центрах зайнятості, центрах надання адміністративних послуг, професійно-технічної освіти, військових комісаріатах та в навчальних закладах I-III рівнів акредитації.

Присутнім на інформаційно-агітаційних заходах роз’яснено порядок, умови та переваги проходження військової служби за контрактом. Також учасники дізналися про можливість безкоштовного навчання та перспективу кар’єрного росту, грошове та речове забезпечення.

Налагоджено взаємодію з вищевказаними організаціями з приводу направлення непрацевлаштованого населення до відділу комплектування та військових частин гвардії з метою прийому на військову службу за контрактом та у військовому резерві Національної гвардії України. У закладах розміщено інформаційні матеріали, брошури, плакати, флаєри.

Напомним, Генеральный штаб ВСУ был вынужден признать факт облав на молодежь, которые противозаконно устраивают военкоматы ради наполнения армии немотивированными "бойцами" и ее фактического развала.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал
Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0009610652923584 [2] => 0.075370073318481 )