новости

7 золотих порад для зволоження шкіри обличчя

17 декабря 2018
15:49
3831
Поделиться:

На правах рекламы

Сухість шкіри - проблема, з якою знайомі чимало жінок, тому ми підготували поради експертів французького косметичного бренду Mixa для подолання неприємних симптомів сухості - почервоніння, чутливості, лущення, свербежу. Правильний догляд творить дива, тож тримайте список корисних звичок для сухої шкіри.

Не пропускати етапи догляду

Повноцінна рутина, яку треба повторювати щоранку і щовечора, складається з чотирьох кроків - очищення, тонізування, індивідуальний догляд та зволоження. Під індивідуальним мається на увазі догляд, що вирішує конкретну проблему - сироватка проти пігментації чи капсули з цінними оліями.

Спирт і парабени - не можна!

Якщо вже непокоїть проблема сухості, то варто бути послідовними та відмовитися від косметики, яка сама здатна викликати сухість. На першому місці речовин, що сушать шкіру - спирт, який так часто додають в тонік. Слід упевнитися, що жоден ваш доглядальний засіб його не містить.

Парабени - хімічні речовини, які з певних причин додають в косметику (як антисептик, консервант тощо). Шкода від їхнього регулярного застосування для шкіри чимала - пошкодження клітин епідермісу, алергія, передчасне старіння… Слідкуйте, аби ваша косметика не містила подібних домішок.

Демакіяж - тільки м’яким безводним засобом

Зволоження чутливої та сухої шкіри починається з правильного засобу для очищення. Для такого типу підходить молочко для зняття макіяжу, бо воно має кремову текстуру і не подразнює шкіру. Форма молочка дуже м’яка та допомагає заспокоїти суху шкіру обличчя, знімаючи почервоніння та лущення.

Обережно з ефірними оліями

Ніколи не наносьте чисті ефірні олії просто на шкіру, тому що це може викликати опік та подразнення. Однак у складі домашніх масок та кремів кілька крапель, скажімо трояндової ефірної олії принесуть багато користі сухій шкірі.

Натуральная олія мигдалю - впевнене “так”!

Мигдалева олія - цінний косметичний продукт, що містить вітаміни та унікальні речовини, що відновлюють структуру шкіри. Мигдалева олія дуже легка і майже не відчутна з першої секунди нанесення. Її можна використовувати як маску або додавати в креми.

Кольдкрем взимку - необхідність

Захист від непогоди, вітру та холоду забезпечує таких засіб, як кольдкрем. Це дуже щільний крем із властивостями водночас зволожувати і створювати плівку на поверхні шкіри, що перешкоджає подразненню від факторів оточення. Кольдкрем наносять на шкіру обличчя за 20-30 хвилин до виходу з приміщення.

На літо потрібен захист від сонця

Обов’язково користуватися кремом з SPF не меньше 20 пунктів, щоб вберегти шкіру від опіків та пошкодження колагенових волокон сонячним випромінюванням. Крім того, сонце нещадно сушить шкіру, а крем не дає волозі зайве випаровуватися.

Користуйтеся порадами експертів, щоб ваша шкіра була зволоженою та красивою!

последние новости
Сегодня
25 сентября 2020
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00088691711425781 [2] => 0.30873894691467 )