общество

Во Львове состоялось гашение почтовой марки в честь Героя Украины генерала Сергея Кульчицкого

Об этом сообщает пресс-служба Нацгвардии Украины:

Сьогодні у приміщенні Головного поштамту міста Львова відбулось погашення поштової марки із зображенням генерал-майора Сергія Кульчицького. Саме сьогодні Герою України могло би виповнитися 55 років.

Поштова марка та конверт розроблені львів’янином, філателістом, засновником «Козацької пошти» Андрієм Пилюхом.

 
«На прохання Петра Франка, почесного голови Всеукраїнського Товариства політичних в’язнів і репресованих, дослідника, письменника та громадського діяча, я розробив та виготовив конверт та персоніфіковану марку, — розповідає Андрій Пилюх, — Це офіційна поштова марка і також пам’ятний штемпель до 55-ї річниці з Дня народження Сергія Кульчицького. Ці атрибути будуть записані в нашу історію, залишать пам'ять про нашого героя через філателію».

У церемонії погашення поштової марки взяли участь Андрій Пилюх, Петро Франко та дружина Сергія Петровича Кульчицького Надія Богданівна.

На самій марці зображений генерал-майор Сергій Кульчицький на синьо-жовтому фоні із орденом «Золота Зірка». На конверті в нижній лівій частині надруковано фотографію Сергія Петровича у вертольоті, в зоні проведення АТО, за пару днів до загибелі, та погруддя, яке було відкрито 29 травня 2015 року на території 2 Галицької бригади Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України із верхнім написом «Слава Україні! Героям Слава!».

«Сергій Кульчицький – це народний герой. Військова служба - є службою, але він працював від народу та за народ пішов, він віддав життя за нас всіх. Його героїчний дух – це дух народу», - розповів під час церемонії Петро Франко.

На Личаківському цвинтарі, де похований генерал-майор Сергій Кульчицький, рідні та товариші по службі помолились за упокій загиблого та поклали квіти до його могили.
«Щиро дякую всім, хто так, чи інакше зберігає світлу пам'ять про Сергія Петровича, пам'ять, котра довша та більша ніж життя», — подякувала всім присутнім Надія Богданівна Кульчицька.

Нагадаємо, що у 2014 році Укрпошта започаткувала серію маркованих художніх конвертів на честь учасників антитерористичної операції, яким Президентом України посмертно присвоєно почесне звання Героя України. Ця поштова марка є першою в Україні із зображенням Героя України генерал-майора Сергія Кульчицького.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter
22 ноября 2019
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0007481575012207 [2] => 0.12259817123413 )