новости

Якісне ліжко — запорука здоров’я та комфортного сну

19 декабря 2018
14:55
714
Поделиться:

На правах рекламы

Від якості ліжка залежить не тільки загальне враження від інтер’єру спальні, а й стан нашого хребта і повноцінність сну. Тож підшукуючи цей важливий предмет меблювання, звертайте увагу не лише на його стиль і колірну гаму. Також бажано вибирати вироби із натуральних матеріалів, адже вони є безпечними для людини і не містять шкідливих речовин, які можуть забруднювати повітря.

На будь-який смак і гаманець

Величезний асортимент ліжок на будь-який смак і гаманець пропонує компанія «Меблева лавка», з яким можна ознайомитись за посиланням http://mebellavka.com.ua/krovati.html. Тут ви зможете придбати саме те, що давно шукали. Жодних компромісів між якістю та ціною!

Параметри, які необхідно враховувати при виборі

  • Шукаючи підходяще ліжко, передусім звертайте увагу на:
  • матеріали, з яких виготовлений предмет меблювання;
  • розміри виробу;
  • наявність (за необхідності) підйомного механізму;
  • тип меблів;
  • стиль виробу;
  • наявність матрацу.

Матеріали та розмір

Ясна річ, найоптимальнішими є ліжка, виготовлені з натуральних матеріалів — дерева або заліза. Але ціна на такі моделі зазвичай набагато вища, ніж вартість тих, які зроблені з МДФ або ДСП. Тож, вибираючи ліжко зі штучних матеріалів, варто поцікавитися у продавця наявністю сертифікатів якості на плити, котрі використовувалися для виготовлення меблів.

Розміри ліжка залежать від того, спатиме на ньому одна чи дві людини та їхнього зросту. Для дітей бажано купувати меблі «на виріст», адже хлопчики і дівчатка швидко ростуть і невеличка модель може швидко стати незручною. Якщо дитина ще маленька, на підліткове ліжко краще поставити спеціальні захисні бортики.

Підйомний механізм

Підйомний механізм у ліжках потрібен тоді, коли необхідно максимально зекономити місце або якщо немає можливості виділити для спальні окрему кімнату. У спеціальних шухлядах під такими виробами зберігають постільну білизну та інші речі. Деякі моделі можна закривати, перетворюючи вдень спальню на вітальню.

Типи виробів

Щодо типів ліжок, то розрізняють декілька їх типів. Серед них — призначені для романтичної спальні молодят вироби у формі кола, стандартні дво- та односпальні моделі, так звані полуторні, двоярусні, з м’яким узголів’ям. Тож кожен може придбати саме той тип меблів, який оптимально йому підійде. Якщо на ліжку спатимуть двоє, то, підбираючи розміри, потрібно орієнтуватися на зріст того, хто вищий.

последние новости
Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.0018448829650879 [2] => 0.10219883918762 )