общество

Николаевские гвардейцы получили ключи от новых квартир (видео)

20 декабря 2018
19:26
727
Поделиться:

Вопрос об обеспечении жильем военных и правоохранителей остро стоит на повестке дня в Украине. В течение 2014-2018 годов за счет государственных источников финансирования жильем было обеспечено 921 семью военнослужащих Национальной гвардии. В том числе в Южном объединении Национальной гвардии Украины жилье получили 103 военнослужащих, отмечает пресс-служба ведомства:

Так і у Миколаєві, на передодні святкування дня Святого Миколая 19 гвардійців отримали ключі від нових домівок. Урочисту церемонію провів заступник Начальника Південного територіального управління полковник Юрій Покотилов: «Сьогодні підвищення соціальних гарантій особового складу є одним з пріоритетних завдань на шляху розбудови Національної гвардії України. За останні роки якісно змінилося ставлення нашої держави до забезпечення військовослужбовців та членів їх сімей житлом. Адже дуже важливо для військовослужбовця мати надійний тил та дах над головою, куди після служби він повертається на відпочинок».

«Я закінчив академію та став офіцером в 2015 році і не очікував за такий короткий термін отримати житло», - розповів командир патрульного взводу військової частини 3039 старший лейтенант Вадим Галузінський.

Під час заходу гвардійці отримали сертифікати на житло, а їх діти подарунки до свята.

«Враховуючи, що в мене троє синів та дружина, ця квартира була мені необхідна, але я не очікував так скоро отримати її», - поділився капелан військової частини 3039 отець Володимир.

Після урочистих заходів та переживань, сім’ї розійшлись облаштовувати свої нові домівки.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter
Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.001209020614624 [2] => 0.12650299072266 )