политика

На Николаевщине проходят сборы теробороны

22 декабря 2018
16:49
850
Поделиться:

Об этом сообщает пресс-служба Минобороны:

На полігоні 79 окремої десантно-штурмової бригади відбулися заняття з бойової підготовки з особовим складом підрозділів бригади територіальної оборони Миколаївської області.

Командир окремої бригади тероборони полковник Герман Краузе зазначив, що «Такого роду заняття проводять саме для відновлення практичних навичок і умінь резервістів за їхніми військово-обліковими спеціальностями». Він зауважив, що особовий склад бригади успішно виконав практичні вправи стрільб, навчився діям солдата в бою та на полі бою. Заняття проходили під керівництвом досвідчених інструкторів військових частин Миколаївської області.

Слід зазначити, що окрім відпрацювання практичних завдань з вогневої, тактичної та спеціальної підготовки постійно проводиться робота щодо підтримання морально-психологічного стану особового складу, а саме: загальне соціально-психологічне вивчення військово-професійних та моральних якостей військовозобов’язаних, психофізіологічне тестування, проведення заняття з психологічної підготовки, надання консультаційної допомоги тощо. Як підкреслив заступник військового комісара з морально-психологічного забезпечення та зв’язкам з громадськістю підполковник Олександр Жолудь, все це дозволяє особовому складу виконувати більш якісно завдання за призначенням.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter
12 ноября 2019
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00080180168151855 [2] => 0.12993288040161 )