Общество

Молодые гвардейцы Международного центра присягнули на верность украинскому народу

23 декабря 2018
17:54
987
Поделиться:

Об этом сообщает пресс-служба НГУ:

У суботу 22 грудня у Міжнародному центрі підготовки підрозділів Нацгвардії молоді гвардійці склали Військову присягу. Понад 70 юнаків з різних куточків України в однострої Національної гвардії стали повноцінними членами військового колективу центру.

«Військова присяга складається лише раз у житті. Тому тільки високе почуття відповідальності, чесність, сумлінність, бажання навчатися, професійність і належний військовий вишкіл допоможуть вам з гідністю виконувати завдання покладені на Національну гвардію України», - сказав у своїй промові начальник центру полковник Геннадій Пузанов.

Гвардійці вшанували пам'ять загиблих військовослужбовців під час виконання службово-бойових завдань хвилиною мовчання. Словами материнського благословення до воїнів звернулась мама молодого солдата Наталія Крупська.

«Служіть чесно, сумлінно виконуйте накази своїх командирів, оволодівайте військовою наукою і не забувайте, що материнське серце буде завжди поряд з вами. Ми чекаємо вас додому змужнілими чоловіками здатними боронити свою Батьківщину, свою сім’ю, свою віру»,- сказала вона.

Військовий священник о. Іван Касенич після короткої молитви провів освячення та теж благословив молодь на добру службу. Гвардійці привітали музичним дарунком батьків та всіх присутніх на урочистому святі. На загальному зібранні начальник Міжнародного центру полковник Геннадій Пузанов розповів про завдання, які виконує навчальний центр, умови проходження служби та відповів на всі запитання, які цікавили. Після палких обіймів та щирих поздоровлень своїх синів батьків та гостей свята ознайомили з інфраструктурою, комунально-побутовими приміщеннями, їдальнею та медичним пунктом центру.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


23 мая 2022
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00072598457336426 [2] => 0.10572504997253 )