общество

Мобильный центр психологической помощи гвардейцам постоянно работает в ООС

26 декабря 2018
15:16
719
Поделиться:

Об этом сообщает пресс-служба ведомства:

З військовослужбовцями Нацгвардії, які залучаються до виконання бойових завдань в районі проведення операції Об’єднаних сил продовжують роботу психологи, на допомогу яким прибув мобільний центр психологічної підтримки, в складі якого працюють офіцери-психологи та військовий священик.

Робота мобільного центру для особового складу є досить новою та незвичною, але водночас і корисною, адже можна отримати психологічну підтримку на місці несення служби в спеціально обладнаному транспорті.

Під керівництвом досвідчених спеціалістів з воїнами провели сеанси нервово-м’язової релаксації арт-терапії та вправи на дихання, що дозволило зняти психоемоційне напруження. Велике значення також мав майстер-клас по наданню психологічної допомоги та самодопомоги.

«Психологічний супровід на етапі виконання особовим складом бойових завдань є важливою складовою психологічного забезпечення, адже підтримка має бути своєчасною та системною, бо психоемоційний стан особового складу безпосередньо впливає на якість виконання бойових завдань», - зазначив офіцер-психолог Нацгвардії Едуард Співак.

Також важко недооцінити важливість душпастирської опіки для захисників України в бойовій обстановці. Можливість особового складу задовольнити свої релігійні потреби забезпечує військовий капелан отець Олег, який входить до складу мобільної групи, провівши чин святої Божественної літургії та Божественну літургію святого отця нашого Іоана Золотоустого.

Старший солдат Дар’я Панкратова поділася своїми враженнями від спілкування із групою психологічної підтримки: «Сьогодні вранці до нас на місця несення служби завітала мобільна група психологічної підтримки. Я змогла особисто поспілкуватися із психологом та отримала багато позитивних емоцій і трохи розслабилася. А ще перед цим військовий священик провів із нами недільну літургію і ми змогли долучитися до церкви навіть знаходячись на місцях несення служби».


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


Подтверждено:  
191 671 
+3 565
Болеет:  
102 711 
+1 820
Выздоровело:  
85 133 
+1 675
Умерло:  
3 827 
+70

Сегодня
25 сентября 2020
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.0007929801940918 [2] => 0.19134402275085 )