общество

В 2019 году полицейские всех регионов страны будут работать с учетом опыта, приобретенного за период действия ВП

28 декабря 2018
12:11
534
Поделиться:

Это позволит продолжить тенденцию снижения уровня преступности, которая была зафиксирована в 30-дневный период военного положения.

Об этом Глава Национальной полиции Украины сообщил сегодня, 28 декабря, во время видеоселекторного совещания с руководителями полиции областных подразделений под председательством первого заместителя министра внутренних дел Сергея Ярового, отмечает пресс-служба НПУ:

За словами Сергія Князєва, значне зниження загальнокримінальної злочинності спостерігалося не тільки в десяти регіонах, де був введений у дію воєнний стан, а й взагалі по всій державі.

«Ми максимально залишаємо кількість зовнішніх нарядів, стаціонарних та мобільних постів у цих десяти регіонах для того, щоб ця тенденція зниження злочинності продовжувалася. Окрім того, вже у новому році ставимо завдання всім іншим регіонам максимально задіювати такі ж сили та засоби для несення служби на вулицях наших міст та сіл з превентивною метою», – наголосив глава відомства.

Сергій Князєв також додав, що у період воєнного стану збільшився і рівень довіри населення до поліції.

«За ці 30 днів значно зросла довіра громадян до дій поліції та Національної гвардії. Коли раніше ми ставили озброєних поліцейських чи нацгвардійців на вулицю, в деяких регіонах це викликало негативне сприйняття суспільством. Зараз спостерігається протилежна тенденція – такий поліцейський дає людям відчуття спокою на вулиці», – повідомив глава Нацполіції.


Теги: полиция

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter
Сегодня
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00089097023010254 [2] => 0.78119897842407 )