общество

Полиция не зафиксировала на Харьковщине грубых нарушений правопорядка на Новый Год

1 января 2019
19:54
807
Поделиться:

Об этом сообщает пресс-служба полиции Харьковщины:

Всього для забезпечення безпеки громадян у новорічну ніч на вулицях міста Харкова та населених пунктах області, у харківському метрополітені, на залізничних станціях та в інших громадських місцях було задіяно близько 2300 працівників поліції, військовослужбовців Нацгвардії та курсантів вищих навчальних закладів. Участь в заходах взяли близько 70 тисяч громадян.

Правоохоронці працювали у посиленому режимі. Для попередження та оперативного реагування на правопорушення було збільшено кількість поліцейських нарядів, створені групи превентивної комунікації, додаткові слідчо-оперативні та вибухотехнічні групи.

Загалом за минулу добу до поліції надійшло майже 1000 звернень та повідомлень від громадян, які телефонували на оперативну лінію 102, звертались до поліцейських на вулицях та приходили у відділи чи відділення поліції. Працівники поліції відреагували на всі їх повідомлення.

У більшості випадків громадяни повідомляли про використання піротехніки у нічний час, порушення тиші, дрібні порушення публічного порядку та розпивання спиртних напоїв.

Під час проведення масових заходів з нагоди святкування Нового року грубих порушень публічного порядку виявлено не було.

Зараз правоохоронці продовжують охороняти порядок в місцях проведення масових заходів.


Теги: полиция

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter
Сегодня
12 ноября 2019
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.00095915794372559 [2] => 0.21806406974792 )