политика

В ВМС подтвердили наличие дезертиров даже среди участников АТО

3 января 2019
13:09
1040
Поделиться:

Комиссия Военно-Морских Сил Украины лишила бойца статуса участника боевых действий за дезертирство.

Основанием стало вынесение приговора Ильичевским районным судом Мариуполя Донецкой области, передают ВМС Украины на своей странице в соцсети:

Комісія Військово-Морських Сил ЗС України позбавила статусу учасника бойових дій матроса ЛАБУЗОВА М.С. Підставою стало винесення вироку Іллічівським районним судом м. Маріуполя Донецької області, в якому ЛАБУЗОВА М.С. визнано винуватим у вчиненні злочину, передбаченого частиною 4 статті 407 Кримінального кодексу України у вигляді 3 років 6 місяців позбавлення волі з відбуттям покарання у кримінально-виконавчій установі закритого типу. Приймаючи відповідне рішення, комісія Військово-Морських Сил ЗС України керувалася пунктом 8.1 Порядку надання та позбавлення статусу учасника бойових дій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення чи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оброни, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення.
За період військової служби матрос ЛАБУЗОВ М.С. скоїв самовільне залишення військової частини й неодноразово був притягнений командиром до адміністративної відповідальності. Такі дії принижують ім’я захисника України. Кожен військовослужбовець повинен розуміти, що наявність статусу учасника бойових дій – це не просто документ, це визнання народом заслуг у справі захисту Батьківщини, свідчення довіри, яку ніхто не має права підривати..


Теги: армия

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter
14 ноября 2019
больше новостей
новости партнеров
delta = Array ( [1] => 0.0010528564453125 [2] => 0.50365281105042 )