политика

В Минобороны рассказали о значении украинских армейцев в Конго

9 января 2019
08:58
971
Поделиться:

Об этом говорится в сообщении сайта Минобороны Украины:

Незважаючи на Новорічні та Різдвяні свята військовослужбовці українського національного контингенту щоденно виконують свої службові обов’язки, демонструють зразкову відданість кодексу честі миротворців.

Під час святкування великі скупчення цивільного місцевого населення можуть стати легкою мішенню для незаконних збройних формувань, а враховуючи те, що саме на святковий період припав процес підрахунку голосів після президентських виборів, сили Місії ООН в ДР Конго зобов’язані проявляти особливу пильність.

Навіть тоді, коли місцеві бойовики не вдаються до прямої агресії, військовослужбовці 18 окремого вертолітного загону не сидять склавши руки, вживаючи превентивних заходів. Командування Місії давно помітило, що саме українські гелікоптери наводять найбільший жах на противника і в повній мірі використовують цей потенціал. Бойові Мі-24 українського контингенту здійснюють прольоти у найбільш неспокійних регіонах країни на наднизьких висотах, демонструючи присутність силового компоненту миротворчої місії та демонструючи, що в разі будь-якого порушення миру на землі негайно прийде відповідь з повітря.

Теза, поширена як серед місцевого населення, так і серед національних контингентів Місії підтвердилась: «сама лише присутність українських гелікоптерів в небі ДР Конго є сильним стримуючим фактором для незаконних збройних формувань» — противник не наважився спробувати зірвати вибори, тож місцеве цивільне населення безпечно здійснило своє волевиявлення.

В той же час, як країна завмерла в очікуванні результатів перших в її історії демократичних виборів, військовослужбовці українського національного контингенту продовжують нести бойове чергування, сповнені впевненості, що незабаром у світі стане на одну мирну державу більше.


Теги: армия

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


Подтверждено:  
198 634 
+3 130
Болеет:  
106 793 
+2 065
Выздоровело:  
87 882 
+1 009
Умерло:  
3 959 
+56

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00067901611328125 [2] => 0.32227993011475 )