Яровой: МВД обеспечило правопорядок во время новогодних и рождественских праздников

9 января 2019
12:56
1813
Поделиться:

Серьезных нарушений общественного порядка в период с 27 декабря 2018 по 8 января 2019 не допущено.

Об этом во время совещания заявил первый заместитель министра внутренних дел Сергей Яровой, отмечает пресс-служба ведомства:

«Завдяки проведеній превентивній роботі, заходів з організації роботи штабів та ситуаційних центрів, підрозділи МВС забезпечили правопорядок під час проведення новорічних свят. По всій Україні пройшло близько 1 тис. масових заходів, у яких взяли участь 1,5 мільйони громадян. Публічну безпеку забезпечили15 тис. працівників Нацполіції, Нацгвардії, ДСНС та інших підрозділів МВС. Крім того, було забезпечено правопорядок під час різдвяних свят, а саме богослужінь у культових спорудах, вяких взяли участь 4,4 мільйона громадян, під час яких забезпечували правопорядок 25 тис. правоохоронців», - зазначив Сергій Яровий.

Крім того, за словами першого заступника міністра внутрішніх справ було не допущено ускладнення криміногенної ситуації, адже загальна кількість злочинів порівняно із аналогічним періодом минулого року знизилася на 38%.

«Забезпечено високий рівень розкриття кримінальних правопорушень. У результаті реалізації слідчо-оперативних заходів у найкоротший термін розкрито 34 з 46 умисних убивств. У тому числі ряд резонансних. В першу чергу мова йде про вбивство родини з чотирьох осіб, серед яких двоє малолітні діти, що сталось напередодні Нового року у Вінниці. Вбивство двох громадянок Туреччини в Харкові, а також вбивство чотирьох громадян в Одеській області. Скоротилася загальна кількість тяжких та особливо тяжких злочинів, майже на 40%. Відповідна тенденція є характерною для абсолютної кількості злочинів», - додав перший заступник голови Нацполіції В’ячеслав Аброськін.

За словами В’ячеслава Аброськіна в поточному році до звичайних різдвяних святкувань додалася не меш важлива подія – заходи пов`язані із врученням Томосу про автокефалію Православній церкві України.

«Не зважаючи на додаткове навантаження, поліцією забезпечено належний рівень публічного порядку та безпеки, не допущено резонансних фактів порушення спокою громадян. Належний рівень превентивної роботи, залучення достатньої кількості нарядів та створення дієвого резерву дозволило забезпечити повний контроль над криміногенною ситуацією в державі», - сказав В’ячеслав Аброськін.

Підсумовуючи результати забезпечення правопорядку під час новорічних і різдвяних свят заступник директора департаменту превентивної діяльності Андрій Аносов зазначив, що завдяки своєчасно вжитим заходам безпеки вдалося не допустити правопорушень та запобігти провокаціям.

«Додатково, з метою протидії незаконного вирубування лісових насаджень та їх подальшої реалізації у передноворічний період було проведено профілактичні відпрацювання. Створено понад 700 мобільних груп, якими відпрацьовано майже 5 тисяч ринків. Завдяки вжитим заходам, з незаконної реалізації вилучено 5 тисяч одиниць хвойної продукції на суму майже 800 тисяч гривень. Складено 1400 протоколів про вчинення адміністративних правопорушень за різними статтями», - додав Андрій Аносов.

Голова ДСНС Микола Чечоткін, в свою чергу додав, що ті завдання, які ставилися перед рятувальниками напередодні святам – виконані.

«У цей період було забезпечено функціонування як територіальних органів управлінь так і всіх підрозділів системи ДСНС у посиленому режимі. Всього на чергуванні перебувало 7 тисяч чоловік особового складу, понад 2 тисячі одиниць техніки. Здійснюється посилений моніторинг стану пожежної та техногенної безпеки, потенційно небезпечних об’єктів, на об’єктах стратегічно важливих, а також у місцях та об’єктах, які залучалися під час святкування новорічних свят. Одним із пріоритетних завдань служби була організація у межах компетенції заходів безпеки на території Софійського собору у Києві – отримання Томосу Православній церкві України. Було залучено 380 чоловік особового складу та 90 одиниць техніки», - сказав Микола Чечоткін.

Сергій Яровий відмітив важливу роль Національної гвардії України під час новорічних свят: «В заходах по забезпеченню публічної безпеки приймали безпосередню участь і підрозділи Національної гвардії України. З її підтримкою нам вдалося забезпечити правопорядок під час масових заходів».

Також перший заступник міністра внутрішніх справ, підводячи підсумки, подякував керівникам та особовому складу органів МВС за високу та достойну організації публічної безпеки під час свят.


Теги: полиция

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


Подтверждено:  
87 872 
+1 732
Болеет:  
39 645 
+1 183
Выздоровело:  
46 216 
+530
Умерло:  
2 011 
+19

14 августа 2020
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00070595741271973 [2] => 0.10964488983154 )