происшествия

Аброськин: полиция должна сделать все возможное для задержания злоумышленников, посягнувших на жизнь офицера полиции в Харькове

16 января 2019
16:47
1056
Поделиться:

На этом акцентировал внимание первый заместитель Главы Национальной полиции Украины - начальник криминальной полиции Вячеслав Аброськин во время рабочего совещания в Харькове, сообщает пресс-служба МВД:

На заслуховуванні були присутні начальник Департаменту карного розшуку НПУ Сергій Тіхонов, начальник ГУНП в Харківській області Олег Бех, працівники карного розшуку, слідчого управління, експерти.

Начальник ГУНП в Харківській області генерал поліції третього рангу Олег Бех доповів, що відразу після нападу на офіцера поліції весь особовий склад поліції Харківщини був піднятий по тривозі. З місця події вилучили велику кількість речових доказів, опрацювали відео з камер відеоспостереження. Для розшуку зловмисників задіяли працівників патрульної поліції та відразу розмістили орієнтування у засобах масової інформації.

- Зараз слідчі відпрацьовують ряд версій скоєння злочину, в тому числі у зв’язку із професійною діяльністю потерпілого, - додав Олег Бех. – Поліцією вживаються всі необхідні заходи щодо розшуку нападників.

Перший заступник Голови Національної поліції України - начальник кримінальної поліції В’ячеслав Аброськін зазначив, що для оперативного розкриття даного злочину необхідно посилити роботу блокпостів із залученням сил оперативних працівників Управління карного розшуку та територіальних підрозділів поліції та збільшити кількість патрулів по місту. Також В’ячеслав Аброськин додав про необхідність створення спеціальної оперативної групи з числа працівників Департаменту карного розшуку, досвідних слідчих та інших фахівців.

Наприкінці наради присутні також обговорили результати роботи харківської поліції щодо розкриття інших резонансних злочинів.


Теги: полиция

Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


Подтверждено:  
188 106 
+3 372
Болеет:  
100 891 
+1 532
Выздоровело:  
83 458 
+1 788
Умерло:  
3 757 
+52

24 сентября 2020
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00069808959960938 [2] => 1.6714370250702 )