общество

Стало известно, как будет развиваться Нацгвардия Украины в текущем году

16 января 2019
16:52
749
Поделиться:

Повышение боевой способности, внедрение военных стандартов НАТО в работу органов управления, развитие всестороннего обеспечения гвардейцев - такими были основные вопросы, которые сегодня на расширенном совещании в Киеве обсуждались командованием Национальной гвардии Украины.

Об этом сообщает пресс-служба ведомства:

Сформувати плани та перспективи розвитку Нацгвардії на 2019 рік зібрались командувач генерал-полковник Юрій Аллеров, начальники структурних підрозділів Головного управління, очільники територіальних управлінь, навчальних закладів та командири частин прямого підпорядкування.

Протягом наради військові обговорили шляхи вдосконалення службово-бойової діяльності частин та з’єднань за своїм призначенням. Зокрема, йшлося про нарощення бойового потенціалу шляхом використання сучасних озброєння, військової техніки, засобів зв’язку та інженерних приладів, що наявні в Нацгвардії. По-новому запрацюють штаби різного рівня, штатна структура яких цьогоріч буде переведена на натівську систему «G». Також у 2019 році НГУ збільшить набір громадян на військову службу за контрактом з урахування освіти та професійних навичок кандидатів.

Окремо керівний склад обговорив всебічне забезпечення гвардійців та їхніх родин, а також психологічний супровід службово-бойової діяльності. З цього приводу командувач Нацгвардії зазначив: «Цьогоріч гвардійці отримуватимуть достойну заробітну платню. Це тільки збільшить набір до лав НГУ підготовлених та вмотивованих громадян. Також ми плануємо розширити фонд службового житла та запустити в роботу систему гуртожитків. Обраний шлях розвитку країни і нашого військового формування вимагає змін застарілих підходів на нові, які дозволять працювати ефективно в сучасних умовах».

Крім того, генерал-полковник Аллеров розповів, що у 2019-му значна увага приділятиметься розбудові медико-реабілітаційних центрів НГУ на півдні України. Змін зазнає й система реабілітації та декомпресії військовослужбовців, на розвиток якої цього року Міністерство соціальної політики України виділить близько 15 млн грн.

Водночас, у ході наради обговорювались питання модернізації командних пунктів та розширення складів непорушних запасів.


Если вы заметили орфографическую ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

Хотите первыми узнавать о главных событиях в Украине - подписывайтесь на наш Telegram-канал


Подтверждено:  
184 734 
+3 497
Болеет:  
99 359 
+1 665
Выздоровело:  
81 670 
+1 769
Умерло:  
3 705 
+63

Сегодня
больше новостей
delta = Array ( [1] => 0.00078606605529785 [2] => 0.16453504562378 )